Na Wspólnej. To w tym domu Kinga była uwięziona przez psychopatę z podejrzaną Klaudią! Odnajdą ją martwą?

i

Autor: Instagram Na Wspólnej. To w tym domu Kinga była uwięziona przez psychopatę z podejrzaną Klaudią! Odnajdą ją martwą?

Na Wspólnej. To w tym domu Kinga była uwięziona przez psychopatę z podejrzaną Klaudią! Odnajdą ją martwą?

2021-06-24 8:46

Wyciekło zdjęcie strasznego domu z "Na wspólnej", gdzie była więziona Kinga (Ilona Wrońska)! To serialowa Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) ujawniła niepublikowane dotąd zdjęcia z "Na Wspólnej". Kobieta będzie w tragicznym stanie, cała posiniaczona i wystraszona po tym, jak razem z Kingą były więzione przez psychopatę. Zaprowadzi policję do strasznego domu i przeżyje koszmar na nowo. Co Michał (Robert Kudelski) zastanie w przerażającym domu na wsi? Odnajdzie ciało żony?

Michał odnajdzie ciało Kingi w "Na wspólnej"? Przerażający dom skrywa mroczne tajemnice 

W "Na wspólnej" ruszy wielkie śledztwo dotyczące więzienia Kingi i Klaudii przez psychopatę. Odkąd kobieta, która podawała się za Brzozowska wyjawi tajemnicę, że Kinga żyje, Michał, Iga (Lidia Sadowa) i policja ruszą na poszukiwania. Klaudia z "Na wspólnej" pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia, w tym fotografię strasznego domu pod miastem, gdzie była więziona wraz z Brzozowską. Budynek faktycznie robi niemałe wrażenie.

Wygląda jak typowa chata z horrorów, ciemna, ponura i nieprzyjemna. Przerażający dom okalają wysuszone trawy, las i łąki. Nic więc dziwnego, że psychopata wymyślił sobie, że właśnie tam będzie przetrzymywał kobiety. Mało kto na co dzień odwiedza takie miejsca. A co lub kogo Michał odnajdzie w środku?

Przeczytaj: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Na wspólnej. Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Kinga (Ilona Wrońska), dom

i

Autor: Instagram Na wspólnej. Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Kinga (Ilona Wrońska), dom

Klaudia z "Na wspólnej" podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami nie tylko przerażającego domu, ale także opuchniętej i pobitej twarzy. Kobieta wygląda na smutną i wystraszoną i nic w tym dziwnego, skoro musiała pojechać na miejsce zbrodni. Wiadomo już, że niebawem Michał i policja zjawią się w opuszczonym domu, w którym przebywały kobiety. Brzozowski znajdzie tam coś, co należało do żony. Zauważy jej pierścionek, ale nie to będzie straszne. Prawdziwą traumę przeżyje na widok krwi...

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

Na wspólnej. Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)

i

Autor: Instagram Na wspólnej. Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)

W Brzozowskim w "Na Wspólnej" obudziła się nadzieja na odnalezienie Kingi i poznanie prawdziwej historii, co stało się z żoną. Niestety w domu na obrzeżach znajdzie dowód, że Kinga może już nie żyć... Co prawda, nie będzie tam ciała Brzozowskiej, ale krew jasno wskaże, że doszło tak do jakiejś tragedii. Policja zacznie ustalać fakty na nowo. Nie wiadomo również, czy można ufać Klaudii, która najpierw mówiła Idze, że to ona jest Kingą, a potem chciała rozmawiać tylko z Michałem. Nie wiadomo jakie ma zamiary, ale jedno jest pewne, dom na wsi skrywa wiele tajemnic. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze