To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

i

Autor: MTL Maxfilm/ AKPA To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

2021-06-23 8:52

Sensacyjna zmiana w "M jak miłość". Obsada w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 przejdzie sporą rewolucję, a Barbara Kurdej-Szatan, która gra Joasię Chodakowską zostanie zastąpiona inną, młodszą aktorką w ważnej roli. Nie dość, że w "M jak miłość" wybuchnie kolejny romans, to jeszcze serialowa Joasia będzie musiała patrzeć na piękną, seksowną rywalkę u boku ukochanego Leszka (Sławek Uniatowski). Zagra ją Dominika Kryszczyńska, 27-letnia aktorka dobrze znana fanom seriali z ról przebiegłych bohaterek. To właśnie ona zajmie miejsce należne Kurdej-Szatan. Poznajcie szczegóły!

Czy Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość" na zawsze i zastąpi ją inna aktorka?

Takiej rywalki w "M jak miłość" Joasia Chodakowska grana przed Kurdej-Szatan na pewno się nie spodziewa! Nie ma już żadnych wątpliwości, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 los znów ciężko doświadczy Joasię, która wróciła do Polski z Francji w najgorszym możliwym momencie. Straciła bowiem Leszka i ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek), który zmarł tuż po wyjeździe córki. Nie dość, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Joasia pogrąży się w żałobie, to jeszcze będzie cierpiała po tym jak Leszek zostawił ją dla innej. Mimo, że wyjechała na kilka miesięcy, to łudziła się, że ich związek przetrwa. U boku przystojnego Krajewskiego pojawi się dużo młodsza kochanka!

Nie przegap: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Wszystko wskazuje na to, że w "M jak miłość" Joasię dobije fakt, że Leszek układa sobie życie z inną. Kiedy wróci z Francji po pogrzebie ojca czeka ją przykra niespodzianka na ulicy. Na własne oczy zobaczy ukochanego z młodą, seksowną blondynką! Będzie zdruzgotana tym, że mężczyzna, który miał być jej kolejną wielką miłością, przy którym wreszcie zapomniała o zmarłym Tomku (Andrzej Młynarczyk) okazał się tak niewierny. A do tego tak szybko zakochał się w innej!

Barbara Kurdej-Szatan w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie zniknie na dobre, bo Dominika Kryszczyńska nie zastąpi jej na stałe w obsadzie serialu. Ale wątek Joasi przez jej trudne życiowe przejścia znów zejdzie na dalszy plan. Nawet Michał (Paweł Deląg) specjalnie się nie będzie za nią uganiał.

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

To oznacza tylko jedno - Dominika Kryszczyńska w "M jak miłość" ma szanse na dłużej zająć miejsce Kurdej-Szatan u boku Uniatowskiego. A jeśli nowy romans w kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 wzbudzi emocje i zainteresowanie wśród widzów to 27-letnia aktorka stanie się poważnym zagrożeniem dla ekranowej Joasi, która w ostatnim czasie wylewa morze łez i jest stale nieszczęśliwa.

Kim jest Dominika Kryszczyńska, która w "M jak miłość" zagrozi Kurdej-Szatan?

27-letnia Dominika Kryszczyńska zalicza się do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Od roku widzowie mogą ją oglądać w roli przebiegłej, rozsiewającej masę plotek modelki w serialu "BrzydUla". Wcześniej grała Kaję w serialu "Przyjaciółki" i na pewno wszyscy znają ją jako Klarę w serialu "Leśniczówka".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze