Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ TV Puls Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

2021-06-20 22:18

Andrzej Młynarczyk w "M jak miłość" jako Tomek Chodakowski podbił serca widzów. I złamał je decyzją, że odchodzi z serialu i nie będzie dłużej grał policjanta, męża Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Cztery lata temu śmierć Tomka w "M jak miłość" wstrząsnęła fanami Młynarczyka i jego ekranowego bohatera. Pojawiło się mnóstwo teorii spiskowych, że Tomek żyje, ale ukrywa się przed mafią. Przez długi czas aktor nie pojawiał się na ekranie, ale już jesienią wróci do serialu. To będzie zupełnie inna rola, ale Młynarczyk znów wcieli się w policjanta. Zobaczcie kogo zagra ekranowy Tomek z "M jak miłość" w nowej produkcji TV PULS "Dzielnica strachu". Będziecie w szoku!

Andrzej Młynarczyk w nowym serialu TV Puls 2 "Dzielnica strachu"

Andrzej Młynarczyk odszedł z "M jak miłość" cztery lata temu, a Tomek Chodakowski zmarł w dramatycznych okolicznościach. Ukochany mąż Joasi zginął po tym jak został dźgnięty nożem na przystanku autobusowym. Zabójcą Chodakowskiego był bandyta Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski), który wykorzystał sytuację i w 1303 odcinku "M jak miłość" wbił mu nóż w brzuch kiedy Tomek bronił zwykłych ludzi. Ale śmierć Tomka nastąpiła nieco później, kiedy w 1311 odcinku "M jak miłość" wydawało się już, że wyzdrowieje, bo odzyskał przytomność po wielu dniach w śpiączce. Joasi nie było wtedy przy ukochanym, nie zdążyła się z nim pożegnać. Choć przeczuwała, że z Tomkiem dzieje się coś złego.

Nie przegap: Tomek wróci do M jak miłość? Andrzej Młynarczyk przerwał milczenie i ujawnił czy żałuje odejścia z serialu!

Po odejściu z "M jak miłość" Młynarczyk grał gościnnie w kilku serialach, m.in. w "Komisarzu Aleksie". Mimo t żadna rola nie przyniosła mu takiej popularności jako postać Tomka Chodakowskiego. Już wkrótce może się to jednak zmienić, bo aktor dołączył do obsady nowej produkcji TV Puls i ATM Grupa. Właśnie ruszyły zdjęcia do serialu "Dzielnica strachu", który będzie się składał z 40 odcinków i w każdym przedstawi inną historię.

M jak miłość po wakacjach 2021. Marzenka w siedlisku w Grabinie dokona cudu! Ula wróci po totalnej kompromitacji

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

O czym jest nowy serial z Andrzejem Młynarczykiem "Dzielnica strachu"?

Bohaterami serialu "Dzielnica strachu" są policjanci dzielnicowi oraz tzw. „trudna” dzielnica. W każdym z 40 odcinków widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście.

Śledztwa prowadzą dwie pary funkcjonariuszy: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W obsadzie "Dzielnicy strachu" występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Co ciekawie zarówno Strachota jak i Gurłacz grali też kiedyś w "M jak miłość". Ona była Katarzyną Maj, teściową Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek), a on policjantem Robertem Wrońskim, bratem Ali (Alicja Ostolska) i przyjacielem Janka (Tomas Kollarik).

- Liczymy na duży sukces tego serialu, będziemy go promować oraz intensywnie współpracować z ATM Grupa, który gwarantuje wysoką jakość swoich produkcji. „Dzielnica strachu” to serial, który charakteryzują mocne historie, będzie unikalny i ze znakomitą obsadą - powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

- Inwestujemy w produkcję własną i rozbudowujemy ofertę programową naszych obu kanałów – TV Puls i PULS 2. Wierzymy, że „Dzielnica strachu” przypadnie do gustu fanom najlepszych seriali kryminalnych - dodał.

Kiedy emisja serialu "Dzielnica strachu"?

Premiera serialu "Dzielnica strachu" , który liczy 40 odcinków już jesienią 2021 o godzinie 20:00 w PULS 2.

Najnowsze