M jak miłość po wakacjach 2021. Wstrząsające odkrycie Joasi. To co zobaczy na ulicy zmieni wszystko!

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Wstrząsające odkrycie Joasi. To co zobaczy na ulicy zmieni wszystko!

M jak miłość po wakacjach 2021. Wstrząsające odkrycie Joasi. To co zobaczy na ulicy zmieni wszystko!

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zobaczy coś, czego nigdy zobaczyć nie chciała. Szokujące zdjęcie z planu "M jak miłość" pojawiło się na oficjalnym profilu Basi Kurdej-Szatan na Instagramie. I widać wyraźnie, że Joasia jest na nim dosłownie przerażona! Fani natychmiast zareagowali dyskusją, co się stanie i prawdopodobnie są blisko rozwiązania zagadki. Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" zobaczy swojego ukochanego Leszka (Sławek Uniatowski) na ulicy w Warszawie z inną kobietą, a może zmarłego Tomka (Andrzej Młynarczyk)?

Kogo Joasia w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zobaczy na ulicy? Leszka, Tomka, a może Małgosię?

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia odebrała ostatnią wiadomość od Leszka. Po powrocie z Francji próbowała go znaleźć i poszła nawet do niego do domu. Ale nikogo nie zastała, więc zaczęła do niego dzwonić, pełna nadziei, że on nie robi nic innego, tylko czeka na sygnał od niej. Ale Leszek nawet nie oddzwonił, tylko wysłał jej wiadomość wideo, na której oficjalnie z nią zerwał! W ten sposób Joasia dowiedziała się, ze Leszek znalazł nową miłość, u boku której ma zamiar o Chodakowskiej zapomnieć. 

Joasiu, odsłuchałem twoją wiadomość, przepraszam, że mówię to w takiej formie... 2 tygodnie temu wyjechałem z Polski. Poznałem kogoś wyjątkowego i postanowiliśmy wynieść się z Europy na jakieś pół roku, wynająć tutaj dom...Ja wiem, że to jest do mnie niepodobne, prawdziwe szaleństwo. Ale prawdziwym szaleństwem było tak naprawdę moje uczucie do ciebie. Żegnaj, życzę ci wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że może tu uda mi się o tobie zapomnieć.

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Leszek pojawi się na pewno w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021! Sławek Uniatowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z planu nowego sezonu "M jak miłość", więc pewne jest, że jakoś pojawi się w życiu Joasi. Czy tym razem to ona będzie o niego walczyła z tajemniczą rywalką?

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości w ostatnim 1594 odcinku

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było
M jak miłość odc. 1593. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

Tymczasem na oficjalnym profilu na "Instagramie" Kurdej-Szatan pojawiło się tajemnicze zdjęcie z nagrania kamery na planie filmowy. Aktorka wygląda na nim dokładnie jak Joasia z "M jak miłość" i fani od razu orzekli, że ma taką minę, jakby zobaczyła Leszka! Dlaczego?  

Gwiazda "M jak miłość" zapytała pod zdjęciem z planu: 

OMG! Co ona zobaczyła? :P

I natychmiast otrzymała odpowiedzi wiernych widzów "M jak miłość"...  

- Emka? To pewnie Leszka?

Oby Leszka ?

Zanim ta sprawa się wyjaśni w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Joasia pochowa ojca we Francji i wróci do kraju, tym razem z Zosią (Julia Wróblewska). Czy wróci też do Leszka i zacznie o niego walczyć?

Czytaj także: Koniec M jak miłość. Marysia odkryje w ostatnim 1594 odcinku, że z Basią stanie się coś strasznego! Nawet Artur da się oszukać i nic się nie da już zrobić - ZWIASTUN

M jak miłość: Sławek Uniatowski (Leszek)

i

Autor: Instagram
M jak miłość, odc. 1593: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

i

Autor: vod tvp
Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą jego bohatera w 1490 odcinku?

i

Autor: MTL Maxfilm Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą jego bohatera?
Najnowsze