Leszek wróci do M jak miłość po wakacjach 2021! Nie wytrzyma z tęsknoty za Joasią? Krajewski nabrał wszystkich!

i

Autor: MTL Maxfilm Leszek wróci do M jak miłość po wakacjach 2021! Nie wytrzyma z tęsknoty za Joasią? Krajewski nabrał wszystkich!

Leszek wróci do M jak miłość po wakacjach 2021! Nie wytrzyma z tęsknoty za Joasią? Krajewski nabrał wszystkich!

W nowych odcinkach "M jak miłość" 2021 pojawi się Leszek (Sławek Uniatowski)! Tak wynika z ujęć z planu "M jak miłość", które aktor ujawnił na oficjalnym profilu serialu na Instagramie! Na zdjęciu uśmiechniętego Krajewskiego widnieje informacja, że aktor jedzie właśnie na plan "M jak miłość"! To niezła gratka dla fanów, którzy od początku kibicowali jego związkowi z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) i bardzo zmartwiły ich ostanie, pożegnalne słowa Leszka do ukochanej. Ale nic z tego i tym razem - Leszek znów się odnajdzie w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021! Czy jest szansa na miłość i szczęście do grobowej deski z Joasią? Sprawdź co już wiemy!

Leszek wraca do "M jak miłość" po wakacjach 2021! Czy Joasia tym razem przyjmie jego oświadczyny?

W 1593 odcinku "M jak miłość" zobaczymy nagranie, jakie Leszek wyśle do Joasi mms-em - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Chodakowska dosłownie załamie się, kiedy zamiast głosu ukochanego zobaczy film, na którym się z nią żegna! Krajewski powie Chodakowskiej, że wyjechał z kraju z nową partnerką i ma zamiar spróbować o niej zapomnieć. Ale jak wynika z materiały, opublikowanego na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, jego plan się nie powiedzie, bo Uniatowski wraca na plan! Czy w nowych odcinkach zobaczymy go znów obok Joasi?

Życie Joasi w "M jak miłość" po powrocie z Francji nie było usłane różami. Została bez domu, w którym nadal mieszka Kamil (Marcin Bosak), bez pracy - Iza (Adriana Kalska) zajęła jej miejsce, ale co najgorsze bez mężczyzny swojego życia u boku. Wprawdzie Michał (Paweł Deląg) stara się jej pomóc, oferuje gościnę i pracę w wydawnictwie, ale już tylko jako przyjaciel. Nawet pisarz stracił cierpliwość do braku umiejętności podjęcia sercowej decyzji przez Joasię.   

Czytaj też: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu
M jak miłość, odc. 1593: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

i

Autor: vod tvp

Ostatecznie Joasia w "M jak miłość" znów wyjedzie do Francji na pogrzeb swojego ojca (Juliusz Krzysztof Warunek), ale po wakacjach 2021 wróci. Tym razem będzie z nią zupełnie odmieniona Zosia (Julia Wróblewska), która po śmierci dziadka nie będzie miał już z kim zostać na obczyźnie.  

Jak widać na zdjęciu z instagramowego profilu "M jak miłość" po wakacjach 2021 los Joasi znów może odmienić się na lepsze! Powrót Leszka to być może zdarzenie, na jakie tak naprawdę czekała całe życie... Co zrobi Krajewski w nowych odcinkach serialu? Czy padną sobie y Joasi w ramiona? Czy ich miłość nareszcie zakończy się ślubem? Zapewne Michał na widok Leszka znów się ożywi, więc w tym wątku po wakacjach 2021 na "M jak miłość" na pewno nie będziemy się nudzić!   

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci ze Szczecina i zostawi córkę! Teraz rozpocznie nowe życie - ZWIASTUN

M jak miłość: Sławek Uniatowski (Leszek)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Sławek Uniatowski (Leszek)

i

Autor: Instagram
Uniatowski odchodzi z M jak miłość. Dramatyczny koniec miłości Joasi i Leszka w 1593 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Uniatowski odchodzi z M jak miłość. Dramatyczny koniec miłości Joasi i Leszka w 1593 odcinku - ZDJĘCIA
M jak miłość: Sławek Uniatowski (Leszek)

i

Autor: Instagram
Najnowsze