M jak miłość po wakacjach 2021. Oto nowa kochanka Leszka. Młodsza i ładniejsza od Joasi. Zzielenieje z zazdrości! – ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod/Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Oto nowa kochanka Leszka. Młodsza i ładniejsza od Joasi. Zzielenieje z zazdrości! – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Oto nowa kochanka Leszka. Młodsza i ładniejsza od Joasi. Zzielenieje z zazdrości! – ZDJĘCIA

Leszek w "M jak miłość" po wakacjach 2021 naprawdę wróci z nową kochanką! Czy to będzie ta śliczna, młoda blondynka, która przytula się do niego na zdjęciu, które śpiewający aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie? Najpewniej tak i ta drobna kobietka niewątpliwie zepsuje nerwy Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Chodakowska oszaleje z zazdrości, kiedy na własne oczy zobaczy, ile straciła dla młodszej i ładniejszej od siebie... Jak pisaliśmy jako pierwsi Joasia zobaczy Leszka (Sławek Uniatowski) w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" z nową kochanką (Dominika Kryszczyńska), przypadkiem na ulicy. Co z tego wyniknie po wakacjach 2021? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA nowej kochanki Leszka!

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Nowa kochanka Leszka to cudowna blondynka! Joasia nigdy sobie nie daruje, co straciła 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Joasia w "M jak miłość" wpadnie na Leszka z nową kobietą przypadkiem na warszawskiej ulicy. Będzie to podwójnie zaskoczenie - po pierwsze Leszek w ostatnim sezonu serialu pożegnał się z Joasią na zawsze, zapowiadając jej na filmie, że będzie się z miłości do niej niej leczył u boku nowej partnerki na gorącej plaży pod palmami. A jednak Krajewski wróci i w dodatku nie sam! I już wiemy jak ona wygląda! - zobacz ZDJĘCIA! 

Piękna, drobna  blondynka przytula się do Leszka z "M jak miłość" na profilu Uniatowskiego na Instagramie. Para wygląda na szczęśliwą i mocno zakochaną! Jeżeli taki właśnie obrazek zobaczy przypadkiem Joasia, nie będzie w tym nic dziwnego, jeżeli zzielenieje z zazdrości... Pytanie, co zrobi Chodakowska po wakacjach 2021, kiedy zobaczy, że miłość jej życia jest zakochana w młodszej i ładniejszej od niej?   

Zobacz też: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO
M jak miłość po wakacjach 2021. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

Joasia nie ma ostatnio szczęścia w "M jak miłość". Po powrocie z Francji tak naprawdę nikt na nią nie czekał - mężczyźni, którzy swego czasu byli skłonni się o nią pozabijać, będą mieli już inne plany na życie. Nawet Michał (Paweł Deląg), choć zaoferuje jej gościnę i pracę, po raz kolejny odtrącony oznajmił, że już znudziło mu się czekać na jej decyzję sercową. Leszek w ogóle się z nią nie spotkał, a w finale znów musiała wylecieć do Francji, bo umarł jej ukochany ojciec (Juliusz Krzysztof Warunek).   

Nie zapowiada się na to, aby w "M jak miłość" po wakacjach 2021 życie Joasi miało wyglądać lepiej. No, chyba że tym razem ona zacznie walczyć o Leszka, a jeszcze wciągnie w to Michała... Wtedy jej życie może nabrać znów kolorów, tylko czy w starciu z tak śliczną rywalką ma szansę odzyskać serce Krajewskiego i być naprawdę szczęśliwa? 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

BrzydUla2: modelka (Dominika Krzyszczyńska)

i

Autor: TVN
M jak miłość: Dominika Kryszczyńska (nowa kochanka Leszka)

i

Autor: AKPA M jak miłość: Dominika Kryszczyńska (nowa kochanka Leszka)
M jak miłość: Leszek (Sławek Uniatowski) z nową kochanką

i

Autor: Instagram

Kim jest Dominika Kryszczyńska, która zagra kochankę Leszka w "M jak miłość"?

Dominika Kryszczyńska, która zagra w nowym sezonie "M jak miłość" nowa kochankę Leszka, to 27-letnia aktorka, którą fani seriali widzieli już w kilku hitach. Kreszczyńska zagrała m.in. w takich tytułach, jak:

- "Przyjaciółki" - Kaja, corką Wiki (Roma Gąsiorowska)

- "BrzydUla2" - modelka, 

- "Barwy szczęścia" - Zosia

- "Komisarz Alex" - Elżbieta Banach, żona Roberta

- "Leśniczówka" - Klara

- "Ojciec Mateusz" - Dagmara Baranowska

- "W rytmie serca" - Anna, siostra Sylwii

- "Na Wspólnej" - Karolina Mileńska 

- "Korona Królów" - Machna ze Szczyrzyca

Dominika Kryszczyńska sama pisze o sobie, ze jest góralką ze Szczyrku, a jej umiejętności przewyższają aktorskie, Nowa kochanka Leszka w "M jak miłość" jeździ konno, na motorze, śpiewa, a także zna podstawy boxu!  

Najnowsze