M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział, co się stało z jego synem

Tragedia w "M jak miłość"! Wielki smutek zapanuje w domu Mostowiaków po zaginięciu Mateusza (Krystian Domagała)! W finale 21 sezonu serialu ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska) wyszedł z domu, z nikim się nie pożegnał i zniknął! Mateusz poszedł nad wzburzoną rzekę w Grabinie i walczył ze sobą, czy do niej nie wskoczyć. Ostatecznie młody Mostowiak wysłał jedynie pożegnalnego sms-a do Barbary i nikt nie wie, co się z nim stało... Barbara będzie załamana brakiem wieści od wnuka i będzie przeczuwała najgorsze. Także śmierć wnuka! Tylko Marek (Kacper Kuszewski) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie będzie miał zielonego pojęcia, jaki dramat rozgrywa się właśnie u jego syna!

Wielka żałoba w "M jak miłość"! Mostowiakowie wyleją morze łez z żalu po zaginięciu Mateusza!

Pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" w życiu Mateusza rozegrał się wielki dramat. Jego ukochana żona Lilka (Monika Mielnicka) wróciła do Grabiny bez niego, za to z bogatym kochankiem u boku, Ethanem (Paweł Roman). Mateusz przygnał za żoną z Australii, ale ona nie chciała już go znać i przez matkę (Dorota Chotecka-Pauzura) oddał mu obrączkę. I właśnie z tą jedyną pamiątką po wielkiej miłości w finale serialu Mateusz wyruszył nad rwącą rzekę, nad którą spędził tyle pięknych chwil z Lilką...

Mateusz na koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną kompletnie zamknął się w sobie, w ostatnim odcinku nie powiedział ani słowa! Nie pożegnał się z nikim, a do Barbary wysłał jedynie krótkiego sms-a. 

ZOBACZ: Czas odpocząć i jechać na wakacje, a ten region oferuje wiele atrakcji. Tego miejsca nie zapomnisz!

- Mateuszku dlaczego się nie odzywasz? Odezwij się do mnie bardzo cię proszę...martwię się o ciebie. Bardzo cię kocham - nagrywała rozpaczliwie wiadomości Barbara na skrzynkę wyłączonego telefonu wnuka.

- Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam... - przeczyta jedynie krótką odpowiedź Mateusza. 

Zobacz też: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Raport z anteny 23.06, godz.10
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

Nic dziwnego, że Barbara w "M jak miłość" po wakacjach 2021 po takim rozstaniu z wnukiem wpadnie w wielką rozpacz. Po Mateuszu wszelki ślad zaginie, nie tylko nie da znaku życia, ale dotychczasowy jego kontakt ze światem - telefon - zostanie wyłączony. Mostowiakowa będzie przeczuwała najgorsze! Także śmierć wnuka. Dlatego w domu w Grabinie zapanuje żałobna atmosfera. Tylko do Marka nie dotrą smutne wieści i będzie żył w przekonaniu, że wszystko jest w porządku...

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) w nowym sezonie "M jak miłość" nie będą umieli znaleźć słów pociechy dla mamy. Wszyscy w domu Mostowiaków będą wiedzieli, że takie zachowanie jest do Mateusza niepodobne i mogło stać się coś strasznego. Dlatego w ich domu tak naprawdę zapanuje żałoba po stracie kochanego chłopaka, który okazał się za dobry na ten podły świat. 

Ujawniamy, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Barbara jako jedyna nie podda się i zacznie ukochanego wnuka szukać! Czy go znajdzie?  Czy Marek dowie się, że Mateusz nie daje znaku życiu i nikt nie wie co się z nim dzieje? To się okaże dopiero w "M jak miłość" we wrześniu 2021.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3251: Okropny finał seksu Anastazji i księdza Olka! To ją zupełnie załamie, a jeszcze wróci Tomek - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1594: obrączki Mateusza i Lilki

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze