Na Wspólnej, odcinek 3251: Okropny finał seksu Anastazji i księdza Olka! To ją zupełnie załamie, a jeszcze wróci Tomek - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3251: Okropny finał seksu Anastazji i księdza Olka! To ją zupełnie załamie, a jeszcze wróci Tomek - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3251: Okropny finał seksu Anastazji i księdza Olka! To ją zupełnie załamie, a jeszcze wróci Tomek - ZDJĘCIA

2021-06-23 8:46

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja (Karolina Bacia) prześpi się z księdzem Olkiem (Jan Hussakowski), ale pierwszy seks, a nawet wyznanie miłości wcale nie oznacza, że kochanków czeka szczęśliwe zakończenie. Związek dziewczyny Tomka (Krzysztof Chodorowski) z przystojnym kapłanem z góry będzie skazany na porażkę. Po namiętnej nocy z Olkiem w 3251 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja będzie zdruzgotana tym co usłyszy na temat księdza od swojej przyjaciółki Beaty (Katarzyna Ptasińska). A do tego po zdradzie Nastki do Polski wróci Tomek, który pojawi się w ich mieszkaniu tuż przed przyjściem kochanka w sutannie. Jak to się skończy?

"Na Wspólnej" odcinek 3251 - wtorek, 6.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja i ksiądz Olek spędzą ze sobą pierwszą, namiętną noc! Kolejne, z pozoru niewinne spotkanie Trzcińskiej z kapłanem w jej mieszkaniu skończy się w łóżku. Nie dość, że Nastka zdradzi Tomka z księdzem, to jeszcze uwierzy w jego zapewnienia, że duchowny także szczerze ją kocha i dla niej jest gotów zrzucić sutannę, wystąpić z kościoła! Ale miłosna sielanka kochanków w 3251 odcinku "Na Wspólnej" nie potrwa długo, bo po pierwszym seksie Anastazję dopadną wątpliwości czy ten związek ma jakiekolwiek szanse. Sercowe rozterki nasilą się kiedy Trzcińska zwierzy się Beacie, że przespała się z księdzem i chce być z nim już do końca życia.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3249: Rodzinny sekret Zimińskich. Danka i Marek staną w obliczu śmiertelnej choroby kuzynki. Zostawi im swojego syna?! - ZDJĘCIA

Najlepsza przyjaciółka w 3251 odcinku "Na Wspólnej" szybko sprowadzi Anastazję na ziemię! Przypomni jej, że romans z księdzem nie ma szans na przetrwanie, że przyniesie jej tylko cierpienie. A do tego boleśnie zrani Tomka. Na Anastazję słowa Beaty w 3251 odcinku "Na Wspólnej" podziałają jak kubeł zimnej wody. Będzie zdruzgotana tym, że zdradziła Tomka z kimś kto nigdy z nią nie będzie.

Po namiętnej nocy w 3251 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja zaprosi księdza Olka na romantyczną kolację do swojego mieszkania, by ostatecznie wszystko wyjaśnić między nimi i zapytać go czy dla niej odejdzie z kościoła. Ale do tej rozmowy nie dojdzie, bo nagle w 3251 odcinku "Na Wspólnej" do Polski z USA wróci Tomek!

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Kim jest tajemnicza Klaudia, która będzie ją udawać?

Powitanie Anastazji z Tomkiem w 3251 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak czułe i wylewne, że Nowak nie zorientuje się, że jego ukochana właśnie dopuściła się zdrady, że łóżku po księdzu jeszcze nie wystygło. Nastka oczywiście nie będzie miała odwagi przyznać się do romansu z Olkiem. Zamiast tego będzie udawała, że wszystko jest w porządku, że nic się nie stało. Wpadnie jednak w panikę kiedy w 3251 odcinku "Na Wspólnej" przypomni sobie, że lada moment przyjdzie do niej Olek. W ostatniej chwili wyśle do księdza SMS-a, żeby jej nie odwiedzał. Olek zobaczy przez okno Anastazję w ramionach Tomka.

Na Wspólnej odc. 3251. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3251. Tomek (Krzysztof Chodorowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze