Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda M jak miłość musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda M jak miłość musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie WIDEO z koszmarnej nawałnicy nad jej domem! Gwiazda "M jak miłość" była dosłownie przerażona i ratowała w ostatniej chwili wszystko co się da! Gwiazda była załamana tym bardziej, że ostatnim razem straciła cenną kolekcję, o którą dba z wielką troską i miłością. Czy tym razem zdołała wszystko uratować? Zobacz koniecznie WIDEO z huraganu nad domem Katarzyny Cichopek!

Armagedon nad domem Cichopek! Serialowa Kinga ratowała swój cenny dobytek!

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie film WIDEO, na którym widać jak nad jej dom nadciąga potężny huragan! Wichura, która uginała wielkie drzewa budziła przerażenie, a gwiazda zaczęła się martwić o swoją cenną kolekcję. Poprzednim razem przy podobnej anomalii pogodowej Cichopek wszystko straciła!

ZOBACZ: Czas odpocząć i jechać na wakacje, a ten region oferuje wiele atrakcji. Tego miejsca nie zapomnisz!

Zbliża się Armagedon! Wieje! - alarmuje gwiazda "M jak miłość" na materiale WIDEO, a w tle słychać wielki huk trąby powietrznej! - Moje biedne kwiatki, ostatnio mi się poprzewracały i połamały. Mam nadzieję, że tu będą bezpieczne... - Cichopek schowała swój kwiatowy dobytek pod parapetem.     

Czytaj też: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

Raport z anteny 23.06, godz.10
M jak miłość: balkon Katarzyny Cichopek (Kinga) z Instagrama

i

Autor: Instagram

Burza, która przetoczyła się w nocy nad Warszawą spowodowała liczne wyłączenia prądu, ludzie tracili pod połamanymi drzewami samochody, a z balkonów wszystko dosłownie fruwało! Czy Cichopek udało się uratować cenne kwiaty, o które pieczołowicie dba i dzieli się doświadczeniami ze swoimi fanami na Instagramie?

Jak dotąd nie ma nowych informacji na temat ewentualnych kwiatowych strat Katarzyny Cihopek. gwiazda opublikowała także materiał z planu zdjęciowego "M jak miłość", na którym w domu Kingi i Piotrka na Deszczowej trwa cisza przed wielką burzą!

Zobacz także: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

M jak miłość: balkon mieszkania Katarzyny Cichopek

i

Autor: Instagram
Najnowsze