M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" na Deszczowej cisza przed burzą! Katarzyna Cichopek na swoim profilu na Instagramie pokazała WIDEO z planu, gdzie widać jak teraz wygląda dom Piotrka (Marcin Mroczek)! Aż trudno uwierzyć, co się tam dzieje! Obrazek jest piękny i radosny, ale w powietrzu wisi jakaś złowroga cisza, która zwiastuje najgorsze... W dodatku uwadze fanów nie może umknąć jeden bardzo ważny szczegół - kogoś bardzo ważnego tam brakuje! Zobacz koniecznie WIDEO i ZDJĘCIA!

Nadchodzi katastrofa w "M jak miłość"! Czarne chmury zbierają się nad Deszczową! Co się dzieje w domu Zduńskich?

Kinga z "M jak miłość" pochwaliła się zdjęciami i filmem z planu serialu. Cichopek wygląda na bardzo wyluzowaną - uśmiecha się, wygrzewając w słońcu na hamaku, w ogrodzie ktoś gra w piłkę, jest cicho i panuje radosna atmosfera. Dokładnie tak wygląda każda cisza przed burzą! Jaka katastrofa nadciąga nad dom Piotrka?

Cichopek szczególnie cieszy tęcza, która pojawiła się pod jej serialowym domem na Deszczowej na planie "M jak miłość". Gwiazda rozkoszuje się widokiem i zdaje się zupełnie nie zauważać, że w jej domu brakuje serialowego męża! Gdzie w tym czasie jest Piotrek?     

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3251: Okropny finał seksu Anastazji i księdza Olka! To ją zupełnie załamie, a jeszcze wróci Tomek - ZDJĘCIA

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą
M jak miłość: tęcza na Deszczowej

i

Autor: Instagram

Marcin Mroczek, gwiazdor "M jak miłość" obecnie wyjechał z rodziną na wakacje i cieszy się urokami polskiego morza! Z tego wynika, że na plan ma daleko, i w przestrzeni, i w czasie. Dlaczego Kinga i Piotrek nie kręcą razem scen? Czyżby znów szykowała się jakaś dłuższa rozłąka Zduńskich?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - rodzinę Zduńskich w "M jak miłość" czeka smutne pożegnanie z Lenką (Marysia Głowacka). Nie ma jej w ogrodzie na Deszczowej, ale wiemy, że w nowym sezonie serialu jeszcze się pojawi. Nastolatka wyruszy w wielką podróż w towarzystwie Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). 

Skąd zatem może nadciągnąć katastrofa w "M jak miłość" nad Deszczową? Z przeszłości! Do życia Zduńskich wróci dawna narzeczona Pawła, Majka (Laura Samojłowicz) w opłakanym stanie. Głodna, brudna, bezdomna i bezrobotna Cichocka szybko wciśnie się i do bistro, i nawet do domu na Deszczową! I nic nie zapowiada, aby miało być to miłe pojednanie po latach, bo Majka wróci po Pawła!

W prywatnym mieszkaniu Cichopek z kolei na WIDEO widzimy zupełnie inny obrazek, odmienny od tego na planie "M jak miłość". Nad dom nadciąga burza z wielką wichura i niszczy kwiaty, o które gwiazda dba z wyjątkowym sercem! Zobacz koniecznie WIDEO. 

- Zbliża się Armagedon! Wieje! - alarmuje gwiazda, a w tle słychać wielki huk trąby powietrznej! - Moje biedne kwiatki, ostatnio mi się poprzewracały i połamały. Mam nadzieję, że tu będą bezpieczne...

Nie przegap: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

M jak miłość: balkon Katarzyny Cichopek (Kinga) z Instagrama

i

Autor: Instagram
Najnowsze