Na Wspólnej. Agnieszka straci pamięć i stanie się zupełnie inną kobietą!

i

Autor: AKPA Na Wspólnej. Agnieszka straci pamięć i stanie się zupełnie inną kobietą!

Na Wspólnej. Agnieszka straci pamięć i stanie się zupełnie inną kobietą! - ZDJĘCIA

Agnieszka Olszewska w "Na Wspólnej" stanie się zupełnie nową kobietą! Tajemnicę szokujących zmian u swojej bohaterki zdradziła grająca ją Katarzyna Walter w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". Mecenas będzie miała poważny wypadek, po którym w ogóle nie będzie pamiętać kim jest! A ten fakt, oczywiście zaraz wykorzysta gangster, Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk) który od dawna próbuje wkraść się do kręgu najbliższych osób Agnieszki... Gwiazda "Na Wspólnej" ma nadzieję, że nowa mecenas Olszewska bardzo się widzom spodoba, ale czy da sobie radę w rzeczywistości, w której tak naprawdę jest "nikim"?

"Na Wspólnej". Olszewska straci pamięć! Straszny wypadek zmieni totalnie wywróci jej życie do góry nogami

Na mecenas Agnieszkę Olszewską "Na Wspólnej" czeka wielka zmiana. Twórcy serialu wpadli na pomysł, aby "ożywić" jej postać wypadkiem i kompletną amnezją! Tajemnicę zdradziła sama Katarzyna Walter, która w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" opowiedziała, co się wydarzy w życiu jej bohaterki. Trzeba przyznać, że będzie się działo!

Mecenas Olszewska to kobieta po przejściach w "Na Wspólnej". Alkoholiczka, która zdecydowała się na terapię AA poznała tam Romana Hoffera (Waldemar Obłoza) i stworzyła z nim skomplikowany związek. Aż w jej życiu pojawił się gangster, Ryszard Heblewski, który nie odpuścił i stał się de facto ważną dla Agnieszki osobą. Ale on będzie chciał jeszcze więcej...   

- Zawsze walczyłam, żeby Agnieszka była postacią niejednoznaczną - ujawnia Katarzyna Walter. 

Nie przegap: Poważny wypadek aktora z M jak miłość na planie! Tomasz Oświeciński trafił do szpitala i przeszedł operację. Pokazał obrażenia - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 2985. Agnieszka (Katarzyna Walter)

i

Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2985. Agnieszka (Katarzyna Walter)

Jak widzimy na ZDJĘCIACH z planu nowych odcinków "Na Wspólnej" Ryszard wciągnie Agnieszkę w pasję jazdy konnej. I właśnie podczas jednej z takich jazd szczęśliwej Olszewskiej zdarzy się koszmarny wypadek! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

- W wyniku wypadku moja postać będzie miała amnezję i stanie się zupełnie inną kobietą - zdradza Walter. - Wynikną z tego tragikomiczne sytuacje, w których jej aktualny i były partner będą próbowali się odnaleźć. Nie mogę zdradzić, jak to się skończy, ale mam nadzieję, że spodoba się ta nowa historia i ta nowa pani mecenas - dodaje aktorka.

Jak upadek z konia wpłynie na życie Agnieszki Olszewskiej przekonamy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej". Czy nowa pani mecenas znajdzie nareszcie szczęście u boku tego jedynego?    

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Bartek wyrwie Basię ze szponów psychola Dawida? Młoda Rogowska zacznie otwierać oczy

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze