M jak miłość. Bartek ujawnił jaki los czeka Basię Rogowską! Wreszcie uwolni się od psychola Dawida?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Bartek ujawnił jaki los czeka Basię Rogowską! Wreszcie uwolni się od psychola Dawida?

M jak miłość. Bartek wyrwie Basię ze szponów psychola Dawida? Młoda Rogowska zacznie otwierać oczy

2021-06-28 20:06

Bartek (Arkadiusz Smoleński) z "M jak miłość" okaże się wybawieniem dla Basi Rogowskiej (Karina Woźniak)? Wszystko na to wskazuje, bo dziewczyna aż nadto dała się omamić Dawidowi (Iwo Wiciński), który w nowym sezonie "M jak miłość" zaplanuje zemstę na ojcu. Nastolatek sprowadził dziewczynę na drogę alkoholu, narkotyków, kłamstw i kradzieży i jeśli szybko ktoś nad nią nie zapanuje, Basia może zniszczyć sobie życie. Cała nadzieja w rodzinie i Lisieckim, który spróbuje odciągnąć młodą Rogowską od niebezpiecznego Dawida.

Bartek weźmie się za Basię Rogowską w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Wyrwie ją ze szponów Dawida?

Basia w "M jak miłość" ślepo zakochała się w cwanym Dawidzie, który traktuje ją jak środek do osiągnięcia chorych ceków. To on namówił ją na kradzież i kłamstwa, a to dopiero początek. Nastolatek w poprzednich odcinkach "M jak miłość" zaprosił młodą Rogowską na noc, po czym uraczył ją alkoholem i narkotykami. W porę zjawili się Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) wraz z Mariuszem (Tomasz Lulek).

Przyłapali dzieciaki na gorącym uczynku, z czego wywiązała się ostra afera. Dawid i Basia dostali zakaz wzajemnych kontaktów i wyszło na jaw, że Mariusz nie jest biologicznym ojcem chłopaka. Dawid w "M jak miłość" nie zostawi tak tej sprawy i poprzysiągł zemstę na mężczyźnie. W plan pozbycia się go, chce wrobić Basię. Okazuje się, że ratunkiem dla dziewczyny może być Bartek. 

Przeczytaj: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacja w Grabinie! Tak Ula i Bartek zabawiają się w domu swojego szefa Tadeusza

Arkadiusz Smoleński pokazał wideo z planu "M jak miłość", jak razem z serialową Basią nagrywają scenę przejażdżki. Wygląda na to, że w kolejnych odcinkach zbliżą się do siebie i będą spędzać więcej czasu razem. Może to właśnie Lisiecki okaże się osobą, która wyrwie dziewczynę ze szponów niebezpiecznego Dawida. Rogowska na nagraniu jest niebywale wesoła i widać, że odzyskała energię. W minionym sezonie "M jak miłość" Jaszewski cały czas wpakowywał ją w kłopoty i nieustannie musiała się bać, że spotka ją kara. Mimo tego miłość do nastolatka wygrywała i młoda Rogowska godziła się robić dla niego szereg głupot. 

Przeczytaj: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

M jak miłość. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Basia (Karina Woźniak)

Jak się okaże w "M jak miłość" po wakacjach 2021, Basia nie odpuści znajomości z Dawidem. Rogowscy i bliscy dziewczyny będą musieli się bardzo postarać, by odciągnąć ją od tej znajomości. Wszystko wskazuje na to, że właśnie Lisiecki weźmie nastolatkę pod swoje skrzydła i zacznie organizować jej czas, by mogła zapomnieć o cwanym koledze. Nie wiadomo jednak czy to starczy, bo jak każdy zdążył zauważyć, Basia nie ma w sobie w ogóle asertywności, jeśli chodzi o relację z Jaszewskim. Warto jednak próbować, bo jeśli nastolatek nadal będzie ją tak wykorzystywał, w końcu sprawa może skończyć się co najmniej w poprawczaku...

Najnowsze