Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

2021-06-30 9:12

Budzyński z "M jak miłość", którego gra Krystian Wieczorek to wzięty prawnik, którego stać na mieszkanie w Warszawie i to bez kredytu! Prywatnie aktor z "M jak miłość" jest jeszcze większym szczęściarzem. Dom Krystiana Wieczorka w miejscowości Białobrzegi nad Zalewem Zegrzyńskim to elegancka willa na strzeżonym osiedlu z ogromnym ogrodem. I choć Wieczorek nie jest jest typem gwiazdy, która chętnie się chwali swoim życiem prywatnym, rodziną - żoną Marią i córka Anielą - to w przypadku domu zrobił wyjątek. Zobaczcie jak mieszka ekranowy Budzyński z "M jak miłość".

Gdzie mieszka Krystian Wieczorek z rodziną? Gdzie jest dom aktora z "M jak miłość"?

Krystian Wieczorek w "M jak miłość" jest spełnionym mężem i ojcem, któregoż życie kręci się wokół pięknego mieszkania w Warszawie i kancelarii adwokackiej. Prywatnie aktor z "M jak miłość" też dzieli pracę na planie z czasem spędzonym z ukochaną żoną Marią Szafirską-Wieczorek, którą poślubił w lipcu 2016 roku i opieką nad 3-letnią córką Anielą. I choć chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z żoną, to jak ognia unika wrzucania na Instagram zdjęć z dzieckiem. Wieczorek nigdy nie pokazał jak wygląda Aniela. Wiadomo tylko tyle, że córka Wieczorka i jego żony, którą poznał na planie "M jak miłość" tak jak rodzice uwielbia wycieczki, górskie wyprawy i aktywny odpoczynek na łonie przyrody!

Nie przegap: Piotrek z M jak miłość pokazał jak mieszka. Marcin Mroczek pochwalił się wypasionym salonem w domu w Wawrze! Żyje lepiej niż Zduński na Deszczowej - ZDJĘCIA

Ostatnio ekranowy Budzyński z "M jak miłość" umieścił wpis na Instagramie, z którego wynika, że zabiera całą rodzinę na wakacje. Ostatnio Wieczorkowi byli z Anielą nad morzem, a teraz wybierają się na górskie szlaki. "Właśnie z małżonką doszliśmy do obrazoburczej konstatacji iż wakacje są dla nas sensem życia i stanem ducha???Odliczamy dni do wyjazdu i przebieramy kopytkami a Wy?? Do zoba na szlaku" - napisał do swoich fanów.

I kolejny raz, zupełnie nieświadomie, Wieczorek pochwalił się swoim domem w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim. Jeszcze kilka lat temu aktor z "M jak miłość" mieszkał z ukochaną w Łodzi, ale po narodzinach córki Anieli przeprowadzili się bliżej Warszawy. Nie bez powodu wybrali Białobrzegi, gdzie jest mnóstwo tras do jazdy na nartorolkach, którą Wieczorek uwielbia, a do tego cały czas są blisko wody i rozkoszują się rodzinnymi chwilami na plaży. Poza tym nie brakuje lasów i ścieżek rowerowych, a do tego powietrze jest czystsze niż w mieście.

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Sprawdź też: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Jak wygląda dom Krystiana Wieczorka i jego rodziny? Choć wnętrza owiane są tajemnicą, bo Budzyński z "M jak miłość" nigdy ich nie pokazał, to z zewnątrz widać wyraźnie, że aktor mieszka w eleganckiej, piętrowej willi z pięknym ogrodem, gdzie bawi się z córką, odpoczywają też razem na hamaku. Jakiś czas temu ujawnił nawet, że jest ambasadorem i "twarzą" osiedla willi nad Zalewem Zegrzyńskich gdzie mieszka.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘĆ prywatne ujęcia Krystiana Wieczorka przed eleganckim domem >>>

Najnowsze