Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

i

Autor: Instagram Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

2021-06-26 21:05

Gwiazda "M jak miłość" stanęła oko w oko z żywiołem, który na jej oczach siał spustoszenie! Barbara Kurdej-Szatan zrelacjonowała dramatyczne zniszczenia, które spowodowała szalejąca burza przed jej domem pod Warszawą! Chociaż serialowa Joasia z "M j jak miłość" próbowała zachować spokój, widać, że była przerażona potężną burzą. Aktorka trzymając na rękach 9-miesięcznego synka Henia nie mogła nic zrobić, żeby ratować eleganckie meble i dodatki na tarasie swojego domu. Zobaczcie przerażające WIDEO z Instagrama Kurdej-Szatan.

Dom gwiazdy "M jak miłość" zalany i zniszczony przez burzę

Barbara Kurdej-Szatan pokazała przerażające sceny, które dzieją się u niej w domu! Zazwyczaj uśmiechnięta aktorka, z wielkim niepokojem przygląda się szalejącej burzy, która dosłownie niszczy jej taras. Schowana w domu kobieta, pokazuje jak deszcz zalewa jej taras, a wiszący tam hamak, ledwo nie urywa się pod siłą wiatru. 

- No i pięknie... A jak u was? - mówi gwiazda "M jak miłość", która stara się zachować spokój, ale widać na jej twarzy nerwy. Nic dziwnego, bo trzyma na rękach ukochanego synka Henia. 

Przeczytaj: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

ZOBACZ TEŻ: Czas odpocząć i jechać na wakacje, a ten region oferuje wiele atrakcji. Tego miejsca nie zapomnisz!

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Co ciekawe, niedawno serialowa Joasia też miała problemy z lokum. Kiedy Chodakowska w minionym sezonie "M jak miłość" wróciła do Polski, nie miała gdzie się zatrzymać. Jej dom okupował Kamil i Pola (Hanna Nowosielska) i nie mogła od tak ich wyrzucić. Myślała nawet, czy nie wynająć hotelu, ale ostatecznie to Michał (Paweł Deląg) wyciągnął do niej pomocną dłoń i właśnie u niego się zatrzymała. Teraz gwiazda "M jak miłość" ma problemy z domem w realnym życiu! 

Przeczytaj: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

Nie tylko Joasia z "M jak miłość" ma problemy w związku z wielkimi burzami, które opętały Polskę. Także np. Katarzyna Cichopek pokazywała niedawno, jak trudne warunki panują na planie "M jak miłość". W domu na Deszczowej też wszystko wyglądało tak, jakby za chwilę miał przejść armagedon. Na szczęście Basia Kurdej-Szatan i jej syn są bezpieczni, a zalany taras będzie można uporządkować, kiedy przestanie szaleć burza. 

Najnowsze