Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

2021-06-26 21:05
Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO
Autor: Instagram Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Gwiazda "M jak miłość" stanęła oko w oko z żywiołem, który na jej oczach siał spustoszenie! Barbara Kurdej-Szatan zrelacjonowała dramatyczne zniszczenia, które spowodowała szalejąca burza przed jej domem pod Warszawą! Chociaż serialowa Joasia z "M j jak miłość" próbowała zachować spokój, widać, że była przerażona potężną burzą. Aktorka trzymając na rękach 9-miesięcznego synka Henia nie mogła nic zrobić, żeby ratować eleganckie meble i dodatki na tarasie swojego domu. Zobaczcie przerażające WIDEO z Instagrama Kurdej-Szatan.

Dom gwiazdy "M jak miłość" zalany i zniszczony przez burzę

Barbara Kurdej-Szatan pokazała przerażające sceny, które dzieją się u niej w domu! Zazwyczaj uśmiechnięta aktorka, z wielkim niepokojem przygląda się szalejącej burzy, która dosłownie niszczy jej taras. Schowana w domu kobieta, pokazuje jak deszcz zalewa jej taras, a wiszący tam hamak, ledwo nie urywa się pod siłą wiatru. 

- No i pięknie... A jak u was? - mówi gwiazda "M jak miłość", która stara się zachować spokój, ale widać na jej twarzy nerwy. Nic dziwnego, bo trzyma na rękach ukochanego synka Henia. 

Przeczytaj: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

ZOBACZ TEŻ: Czas odpocząć i jechać na wakacje, a ten region oferuje wiele atrakcji. Tego miejsca nie zapomnisz!

Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Co ciekawe, niedawno serialowa Joasia też miała problemy z lokum. Kiedy Chodakowska w minionym sezonie "M jak miłość" wróciła do Polski, nie miała gdzie się zatrzymać. Jej dom okupował Kamil i Pola (Hanna Nowosielska) i nie mogła od tak ich wyrzucić. Myślała nawet, czy nie wynająć hotelu, ale ostatecznie to Michał (Paweł Deląg) wyciągnął do niej pomocną dłoń i właśnie u niego się zatrzymała. Teraz gwiazda "M jak miłość" ma problemy z domem w realnym życiu! 

Przeczytaj: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

Nie tylko Joasia z "M jak miłość" ma problemy w związku z wielkimi burzami, które opętały Polskę. Także np. Katarzyna Cichopek pokazywała niedawno, jak trudne warunki panują na planie "M jak miłość". W domu na Deszczowej też wszystko wyglądało tak, jakby za chwilę miał przejść armagedon. Na szczęście Basia Kurdej-Szatan i jej syn są bezpieczni, a zalany taras będzie można uporządkować, kiedy przestanie szaleć burza. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze