Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria mają powód do radości. Posypały się gratulacje

i

Autor: Instagram Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek i jego żona Maria mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

2021-07-05 20:25

Gdyby nie "M jak miłość" Krystian Wieczorek pewnie nigdy nie poznałby swojej żony! Kiedy Maria Szafirska, młodsza od Wieczorka od 16 lat zdolna aktorka i reżyserka, dołączyła do obsady "M jak miłość" nikt nie podejrzewał, że już rok później będą małżeństwem. W całej historii serialu są jak dotąd jedyną parą, którą miłość połączyła nie tylko na ekranie, ale także w prawdziwym życiu. Teraz gwiazdy "M jak miłość" świętują ważną chwilę w swoim związku i dzielą się wielką radością z całym światem. Zdjęcia Wieczorka z żoną na Instagramie nie pozostawiają żadnych wątpliwości, a zakochani z "M jak miłość" już przyjmują gratulacje od wszystkich.

Krystian Wieczorek i jego żona Maria świętują wyjątkową chwilę w małżeństwie!

Nie jest żadną tajemnicą, że na planie "M jak miłość" narodziła się miłość Krystiana Wieczorka i jego żony Marii Szafirskiej, która od ślubu 2 lipca 2016 roku nosi nazwisko męża. Obecnie 28-letnia aktorka zajmuje się głównie reżyserią i pisaniem scenariuszy, a rola Pauliny Lipskiej, która rozkochała w sobie Andrzeja Budzyńskiego była jedną z pierwszych w jej karierze. Kiedy śliczna Maria Szafirska dołączyła do obsady "M jak miłość" podbiła serce Krystiana Wieczorka. To właśnie przy niej znany aktor z "M jak miłość" zrozumiał czym jest prawdziwe szczęście i z nią zapragnął założyć rodzinę. Niespełna dwa lata po ślubie Wieczorek został ojcem. Maria urodziła mu córkę Anielę!

Nie przegap: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Ostatnio niepokojąco brzmiały doniesienia o chorobie żony gwiazdora "M jak miłość", która długo walczyła o powrót do zdrowia. Ale na ich aktualnych wspólnych zdjęciach, które Krystian Wieczorek opublikował na swoim profilu na Instagramie w związku ze szczególną okazją wygląda na to, że wszystko co złe już za nimi. Serialowy Budzyński z "M jak miłość" postanowił ogłosić całemu światu, że razem z żoną ma powód do świętowania. Dokładnie 2 lipca minęło 5 lat od ich ślubu, który odbył się w tajemnicy przed mediami w kościele na Podlasiu.

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

Sprawdź też: Śliczna Ala z M jak miłość zachwyca figurą! Znamy wymiary Alicji Ostolskiej. Na widok ciała 19-latki padniecie - ZDJĘCIA

"Pięć pięknych lat wyjętych z samotności???Kombajn,Spółdzielnia,Snopowiązałka-jednym słowem...Małżeństwo?❤ #miłość #małżeństwo #rocznica #Bóg #niematotamto #spółdzielnia #świrów #mojapięknażona - napisał Wieczorek i tym samym kolejny raz pokazał wszystkim jak szczególna więź łączy go z żoną.

Aktor z "M jak miłość" zawsze podkreśla na swoim profilu, że Maria jest najpiękniejszą kobietą.Z okazji rocznicy Wieczorek z żoną urządzili sobie specjalne wyzwanie. Pozowali do zdjęcia w w ślubnych strojach!

"Czeledż rocznicowy.Co pięć wiosen będziem się wbijać w stroje ślubne i sprawdzać czy nam się postury nie zniekształciły kilogramowo??❤?Love❤" - wyjaśnił.

Pod wpisem i rocznicowym zdjęciem zakochanych małżonków z "M jak miłość" pojawiło się mnóstwo gratulacji. My też się do nich dołączamy życząc tej cudownej parze z serialu samych pięknych chwil w życiu.

M jak miłość, odc. 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze