Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

i

Autor: Instagram Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni, kiedy urodzi dziecko Olka

2021-07-08 8:26

Ciąża Anety (Ilona Janyst) w "M jak miłość" owiana jest wielką tajemnicą. Choć wszyscy doskonale wiedzą, że Aneta poczuła już instynkt macierzyński i wyznała nawet Olkowi (Maurycy Popiel), że jest gotowa zostać matką, to dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się, że Chodakowscy będą rodzicami i urodzi im się dziecko. Emocje wokół ciąży Anety w "M jak miłość" podsyciła sama Aneta Janyst. Ostatnio aktorka jakoś dziwnie ukrywa brzuch na planie serialu, a teraz ujawniła, że produkcja grozi jej surowymi karami pieniężnymi jeśli wygada się, że jej bohaterka będzie w ciąży.

Czy Aneta z "M jak miłość" będzie w ciąży w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Od dawna w "M jak miłość" mówi się o ciąży Anety! Żona Olka jeszcze do niedawna za nic w świecie nie chciała urodzić dziecka, ale to się zmieniło kiedy udowodniła całej rodzinie, że potrafi być opiekuńcza i troskliwa wobec dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). W minionym sezonie "M jak miłość" to właśnie Aneta zajęła się Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska), kiedy Chodakowski zostawił rodzinę, a Iza była w totalnej rozsypce. Bała się, że nie da sobie rady, ale świetnie sprawdziła się w roli nieco szalonej cioci i zastępczej opiekunki.

O ciąży Aneta w "M jak miłość"zaczęła myśleć także kiedy w klinice jej pacjentką została nastoletnia piłkarka, Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska). To właśnie ta dziewczynka rozbudziła w żonie Olka matczyne uczucia. I nagle Aneta powiedziała Olkowi o dziecku, o przemianie jak się w niej dokonała. Chodakowski trochę się przestraszył roli ojca, bo już raz nie podołał temu wyzwaniu. Kilka lat temu w "M jak miłość" Adoptował syna z byłą już żoną Magdą (Anna Mucha) i zawiódł na całej linii jako ojciec. Ale teraz przecież i Olek i Aneta są innymi ludźmi. Tak wiele razem przeszli i są na innym etapie życia.

Nie przegap: M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

Ilona Janyst pytana na Instagramie o ciążę Anety w "M jak miłość" musi milczeć jak zaklęta. Nawet jeśli na zdjęciach z planu "M jak miłość" wybiera takie kadry, że nie widać obecnej figury jej bohaterki i możliwego ciążowego brzuszka, to ma obowiązek zachować tajemnicę. Tego wymaga od niej produkcja serialu.

- Nie mogę zdradzić takich szczegółów fabuły. Wiecie jakie kary finansowe za to grożą? Oglądajcie, a się dowiecie! - wyznała serialowa Aneta z "M jak miłość". I przy okazji dodała, że choć ma zaledwie 163 cm wzrost i jest dość szczupła, to na ekranie wygląda zupełnie inaczej. - Wszyscy zawsze mówią, że w telewizji wydaję się wyższa i grubsza. 

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka. Nie będzie już cieniem Olka

Sprawdź też: M jak miłość. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Mimo, że gwiazda "M jak miłość" nie odważyła się zdradzić największej tajemnicy swojej bohaterki z nowego sezonu, to chętnie wróciła pamięcią do scen sprzed laty, kiedy Aneta była bezwzględną intrygantką, zdolną do wszystkiego, żeby mieć Olka tylko dla siebie. I nie mogła znieść faktu, że Chodakowski jej nie chce. Dlatego chciała go nawet zabić. To trzy lata temu Jansyt nagrała jedną ze scen w "M jak miłość", którą zapamięta na długo, bo fajnie się ją grało.

-Aneta chciała po pijaku podpalić mieszkanie Olka. Pamiętam, że jak to przeczytałam w scenariuszu byłam przerażona. Ale ostatecznie wyszło chyba całkiem zabawnie. Na planie w każdym razie było - wyznała na Instagramie.

Najnowsze