M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą! Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą! Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką

M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

2021-06-17 10:05

Aneta (Ilona Janyst) z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021 już nie będzie tą samą osobą. Kiedyś skupiona tylko na karierze lekarza, pracy w szpitalu, teraz zacznie dostrzegać, że przez życiowe wybory sporo ją ominęło. Życie Anety i Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" zmieni nastoletnia pacjentka Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska), której dramatyczną operację Chodakowscy przeprowadzili razem. Dzięki niej Aneta w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zostanie mamą, poczuje w sobie silny instynkt, zupełnie jakby Karolina była jej córką. Poznajcie szczegóły.

Czy Aneta i Olek w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zostaną rodzicami Karoliny?

Zwiastun "M jak miłość" po wakacjach 2021 dał jasny sygnał, że u Anety i Olka będzie się sporo działo, nie tylko prywatnie, ale także zawodowo. Choć w pewnym momencie Chodakowscy nie będą w stanie oddzielić pracy w szpitalu od uczuć i emocji. Zwłaszcza Aneta, która w nowym sezonie "M jak miłość" jeszcze bardziej przywiąże się do nastoletniej piłkarki, Karoliny. Z zapowiedzi kolejnych odcinków "M jak miłość" jesienią wynika, że operacja tej młodej pacjentki może mieć dramatyczny finał. Wyniki badań Karoliny potwierdzą bowiem, że nie wszystko poszło tak, jak początkowo wydawało się ortopedom.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

To pewne, że w "M jak miłość" po wakacjach Aneta i Olek poznają bliżej Karolinę, która będzie w szpitalu zupełnie sama, nie odwiedzą jej ani koleżanki z drużyny, ani rodzina. Zupełnie jakby nastoletnia piłkarka była sierotą. Poruszającą historię Karoliny w "M jak miłość" poznają najpierw Chodakowscy, którzy będą desperacko ratować dziewczynę przed kalectwem. Ale w wątku pacjentki Anety i Olka sporą rolę odegrają tez uczucia, jakimi Chodakowska obdarzy dziewczynę.

Już dawno w "M jak miłość" Olek zauważył, że żona "matkuje" pacjentce, zachowuje się tak, jakby Karolina była jej córką. Dlatego też poruszył z Anetą temat ich wspólnego dziecka. Chodakowski wpadł nawet w panikę, że Aneta chce założyć z nim rodzinę, zajść w ciążę. Przyznała mu się wtedy, że ostatnio sporo o tym myśli i zmieniła zdanie w sprawie dziecka, którego jeszcze kilka lat temu nie chciała.

- A ty chciałbyś? Mieć dzieci... z wariatką? - zapytała Olka w 1589 odcinku "M jak miłość" minionego sezonu. - Trudne pytanie. Jeśli odpowiem twierdząco… czy to znaczy, że sam jestem stuknięty? - zapytał Olek. - I to jak… Do kwadratu! - oceniła go żona.

Aneta z M jak Miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

Zdjęcia z "M jak miłość" po wakacjach 2021, na których widać Anetę z pacjentką Karoliną i swoją matką Iwoną Kryńską (Hanna Śleszyńska) to jasny sygnał, że nastolatka zostanie w życiu Chodakowskich na dłużej, że lekarze zaopiekują się jak prawdziwa rodzina. Dzięki niej Aneta zostanie matką? Na pewno Karolina będzie dla niej jak córka. I być może pod wpływem tego, co razem przejdą żona Olka zajdzie w ciążę. To się wyjaśni w "M jak miłość" jesienią!

Najnowsze