M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

2021-06-16 8:41

Rozwód w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zamiast szczerej rozmowy, wybaczenia i pogodzenia?! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym nowego sezonu, znów się rozstaną. Wyjazd Izy i dzieci do Grabiny jeszcze bardziej ich od siebie oddali! Między Chodakowskimi będzie coraz gorzej, co ze smutkiem Iza przekaże Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Aż wreszcie z ust Izy padnie pytanie o rozwód. Nie będzie już żadnej nadziei dla tej pary?

Czy Iza i Marcin pogodzą się w "M jak miłość" czy jednak rozwiodą?

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2021 stanie się faktem?! Scenarzyści już zbyt długo ciągną wątek kryzysu u Chodakowskich, którzy w głupi sposób niszczą swoje małżeństwo i rodzinę. Nie potrafią się dogadać, a chora zazdrość Marcina o żonę, o to, że choć nie zdradziła go z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg), to patrzyła na niego tak jak nie powinna, doprowadzi do kolejnych konfliktów. Jak podaje "Świat Seriali" w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym po wakacyjnej przerwie między Izą i Marcinem będzie jeszcze gorzej. Od ich ostatniej rozmowy, podczas której powiedziała mężowi, że nie mogą być razem nic się nie zmieni. Iza i dzieci będą w Grabinie u Mostowiaków, a Marcin zostanie sam w Warszawie.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

W 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Iza zwierzy się Marysi, że Marcin nie potrafi jej wybaczyć bliskiej przyjaźni z Michałem i zapanować nad zazdrością. Jakby w duchu wierzył, że jednak go zdradziła, choć wcale nie spała z Ostrowskim. Niestety Iza w nowym sezonie "M jak miłość" nie odzyska zaufania męża. Wręcz przeciwnie! Marcin nadal będzie traktował ją jak obcą osobę. Tylko ze względu na dzieci, Szymka i Maję, zacznie robić dobrą minę do złej gry, udając, że wszystko jest w porządku.

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu

Sprawdź też: Gorący romans Mikołaja Roznerskiego z inną aktorką poza M jak miłość! Adriana Kalska będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

Właśnie dla nich w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 przyjedzie do Grabiny w odwiedziny. a wieczorem wrócą całą czwórką na mieszkania w Warszawie. Ale nie zostanie na noc z Izą! Znów będzie nocował w agencji detektywistycznej, którą prowadzi z Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatowski). Aż wreszcie Iza w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie miała serdecznie dość zachowania Marcina.

- Spróbujemy walczyć albo czeka nas rozwód - słowa, które padną podczas rozmowy Chodakowskich w nowym sezonie "M jak miłość" będą zapowiadały najgorsze.

M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1582. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1582. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
Najnowsze

Materiał sponsorowany