M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

2021-06-16 8:41
M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Iza i Marcin gotowi na rozwód! Będzie miała dość i zabierze mu dzieci - ZDJĘCIA

Rozwód w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zamiast szczerej rozmowy, wybaczenia i pogodzenia?! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym nowego sezonu, znów się rozstaną. Wyjazd Izy i dzieci do Grabiny jeszcze bardziej ich od siebie oddali! Między Chodakowskimi będzie coraz gorzej, co ze smutkiem Iza przekaże Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Aż wreszcie z ust Izy padnie pytanie o rozwód. Nie będzie już żadnej nadziei dla tej pary?

Czy Iza i Marcin pogodzą się w "M jak miłość" czy jednak rozwiodą?

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2021 stanie się faktem?! Scenarzyści już zbyt długo ciągną wątek kryzysu u Chodakowskich, którzy w głupi sposób niszczą swoje małżeństwo i rodzinę. Nie potrafią się dogadać, a chora zazdrość Marcina o żonę, o to, że choć nie zdradziła go z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg), to patrzyła na niego tak jak nie powinna, doprowadzi do kolejnych konfliktów. Jak podaje "Świat Seriali" w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym po wakacyjnej przerwie między Izą i Marcinem będzie jeszcze gorzej. Od ich ostatniej rozmowy, podczas której powiedziała mężowi, że nie mogą być razem nic się nie zmieni. Iza i dzieci będą w Grabinie u Mostowiaków, a Marcin zostanie sam w Warszawie.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

W 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Iza zwierzy się Marysi, że Marcin nie potrafi jej wybaczyć bliskiej przyjaźni z Michałem i zapanować nad zazdrością. Jakby w duchu wierzył, że jednak go zdradziła, choć wcale nie spała z Ostrowskim. Niestety Iza w nowym sezonie "M jak miłość" nie odzyska zaufania męża. Wręcz przeciwnie! Marcin nadal będzie traktował ją jak obcą osobę. Tylko ze względu na dzieci, Szymka i Maję, zacznie robić dobrą minę do złej gry, udając, że wszystko jest w porządku.

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu

Sprawdź też: Gorący romans Mikołaja Roznerskiego z inną aktorką poza M jak miłość! Adriana Kalska będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

Właśnie dla nich w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 przyjedzie do Grabiny w odwiedziny. a wieczorem wrócą całą czwórką na mieszkania w Warszawie. Ale nie zostanie na noc z Izą! Znów będzie nocował w agencji detektywistycznej, którą prowadzi z Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatowski). Aż wreszcie Iza w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie miała serdecznie dość zachowania Marcina.

- Spróbujemy walczyć albo czeka nas rozwód - słowa, które padną podczas rozmowy Chodakowskich w nowym sezonie "M jak miłość" będą zapowiadały najgorsze.

M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1582. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1582. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze