M jak miłość, odcinek 1589: Olek wyrzeknie się dziecka Anety, bo ma ją za wariatkę?! Chodakowska zobaczy prawdziwą twarz męża

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1589: Olek wyrzeknie się dziecka Anety, bo ma ją za wariatkę?! Chodakowska zobaczy prawdziwą twarz męża

M jak miłość, odcinek 1589: Olek wyrzeknie się dziecka Anety, bo ma ją za wariatkę?! Chodakowska zobaczy prawdziwą twarz męża

2021-05-11 21:38

W 1589 odcinku "M jak miłość" wyjadą na jaw poważne fakty z życia Chodakowskich. Po wspólnej, koszmarnej operacji małżeństwa, Olek uda się z wizytą do Iwony (Hanna Śleszyńska), a tam czeka go jeden wielki szok. Matka Anety (Ilona Janyst) powie mu prawdę o dziecku córki. W 1589 odcinku "M jak miłość" Olek z pełną konsternacją wróci do domu i poruszy temat z żoną. Chodakowska wyjdzie na wariatkę i właśnie dlatego mąż nie będzie chciał mieć z nią dzieci?! Słowa Anety go zaszokują.

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" Olek pozna zaskakującą prawdę o żonie. To na wizycie dentystycznej u Iwony dowie się prawdy o planach Anety co do ciąży.

- Aneta chce mieć dzieci? Tak ci powiedziała? - zapyta zdziwiony Chodakowski.

- Nie wprost. Ale znasz ją, wiesz, jaka ona jest… Wprost nigdy się nie przyzna. Choć ostatnio bardzo się zmieniła, nie zauważyłeś? - podsumuje w "M jak miłość" matka Anety.

- Cholera, ale mnie zażyłaś… I co ja mam z tym fantem zrobić?

- Nie wiem. To wasza sprawa. Tylko jej nie mów, że to wyszło ode mnie… Nie mam ochoty na dziką awanturę!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

M jak miłość odcinek 1589 ZWIASTUN. Iza odejdzie od Marcina na zawsze? Patrycja w ciąży, Argasiński wyciągnie z niej kto jest ojcem!

Olek w 1589 odcinku "M jak miłość" pełny konsternacji wróci do domu i spróbuje zagaić temat dziecka. To będzie trudny dzień dla Chodakowskich, bo niedługo wcześniej w 1589 odcinku "M jak miłość" przeprowadzą bardzo poważną operację młodej piłkarki, która całkowicie wymknie się spod kontroli. Dlatego też Aneta nie będzie chętna na zwierzenia mężowi.

- Serio? Chcesz tego? - Olek zapyta wprost o temat ewentualnej ciąży.

- Nie wiem… Może? Myślę o tym od jakiegoś czasu… - przyzna Aneta.

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

W "M jak miłość" pomiędzy Chodakowskimi wyjdzie do dziwnej wymiany zdań. Aneta powie wprost, że dziwne, że Olek chce mieć z nią dzieci. 

- A ty? Chciałbyś? Mieć dzieci... z wariatką? - zapyta kobieta. 

- Trudne pytanie. Jeśli odpowiem twierdząco… czy to znaczy, że sam jestem stuknięty? - pociągnie dziwną wymianę zdań Olek.

- I to jak… Do kwadratu! - podsumuje Chodakowska.

Wygląda na to, że małżeństwo z "M jak miłość" samo do końca nie wie czego chce. Jak widać, Aneta boi się, że Olek nie będzie chciał jej dziecka! Zdaje sobie sprawę, że nie jest łatwą osobą. Jak będzie naprawdę? Dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze