M jak miłość, odcinek 1362: Aneta zabije Olka? Podpali mu mieszkanie?

2018-03-20 14:19

Żądna zemsty Aneta (Ilona Lewandowska) nie odpuści i w 1362 odcinku serialu "M jak miłość" zaplanuje krawą zemstę na Olku (Maurycy Popiel)! Według najnowszych doniesień dziewczyna nie cofnie się już przed niczym. Co stanie się z Olkiem? Plan Anety będzie jest naprawdę okrutny! Postanowi spalić byłego kochanka.

"M jak miłość" odcinek 1362 - poniedziałek, 26.03.2018, o godz. 20.50 w TVP2

To, że Aneta z serialu "M jak miłość" nie jest do końca normalna, to wiadomo nie od dziś! W 1360 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowski dowiedział się o wszystkich "grzeszkach" swojej ukochanej - o każdej manipulacji, nękaniu Magdy (Anna Mucha), szantażowaniu Iwony (Weronika Bartold) oraz o wypisywaniu pod jego adresem fałszywych oskarżeń o molestowanie. Nic dziwnego, że Olek w takiej sytuacji kazał się jej natychmiast wynieść z jego życia!

Niestety, to nie koniec dramatycznego wątku w serialu "M jak miłość". W 1362 odcinku "M jak miłość" Aneta zaplanuje wyjątkowo okrutną zemstę na Chodakowskim, który w końcu zdecydował się ją porzucić. Psychopatka uknuje misterny plan... podpalenia byłego partnera! - Zachciało ci się igrać z ogniem… to dostaniesz za swoje, kotku!

Takich rzeczy jeszcze nie grali w "M jak miłość"... Czy Olkowi uda się przeżyć lub ktoś powstrzyma złośnicę przed doprowadzeniem do śmierci lekarza? To pytanie pozostaje otwarte.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1360: Kariera Olka pod znakiem zapytania

Przeczytaj: M jak miłość. Iza odkryje kłamstwa Artura. Wybierze Marcina?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze