M jak miłość, odcinek 1580: Trudna decyzja Barbary. Wypełni wolę Lucjana i tak zatrzyma przy sobie rodzinę. Odda im wszystko!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1580: Trudna decyzja Barbary. Wypełni wolę Lucjana i tak zatrzyma przy sobie rodzinę. Odda im wszystko!

M jak miłość, odcinek 1580: Trudna decyzja Barbary. Wypełni wolę Lucjana i tak zatrzyma przy sobie rodzinę. Odda im wszystko!

2021-04-06 20:59

W 1580 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) trzymając w dłoniach zdjęcie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), wpatrując się w twarz zmarłego męża podejmie dramatyczną decyzję, która wpłynie na losy wszystkich z rodziny. Seniorka rodu Mostowiaków będzie w fatalnym stanie, bo opuszczą ją bliskie osoby, a rodzina zacznie się rozpadać. Właśnie dlatego w 1580 odcinku "M jak miłość" zdecyduje, żeby część ziemi należącej do niej i Lucjana oddać wnukom. Będzie chciała zatrzymać przy sobie, w rodzinnym domu w Grabinie, zwłaszcza Ulę (Iga Krefft).

"M jak miłość" odcinek 1580 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Mostowiaków w "M jak miłość" zacznie się walić. Ostatnio Grabinę opuściło wiele osób tak bliskich sercu Barbary. Nie ma już ukochanych wnuczek, Uli i Natalki (Marcjanna Lelek), syn Marek (Kacper Kuszewski) też już nie wróci. Mateusz (Krystian Domagała) wyprowadził się do domu żony Lilki (Monika Mielnicka) w Lipnicy. Z seniorką rodu zostali już tylko Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) Rogowscy z córką Basią (Karina Woźniak).

W 1580 odcinku "M jak miłość" na Barbarę spadną kolejne złe wieści - Mateusz i Lilka, tak jak jego ojciec i siostra, postanowią wyjechać do Australii, tam szukać szczęścia i pieniędzy na własne mieszkanie! Mostowiakowa dowie się o tym ostatnia. Serce babci nie zniesie tego, że opuszczają ją kolejne wnuki. Jedni będą wyjeżdżać, a drudzy wracać. Bo los sprawi, że w 1580 odcinku "M jak miłość" do Grabiny przyjadą w odwiedziny Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Młodzi Lisieccy stracą mieszkanie i znów nie będą mieli się gdzie podziać.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1580: Rodzina Mostowiaków się rozpadnie. Barbara straci kolejnego wnuka! Mateusz pożegna się z babcią, ale ukryje bolesną prawdę o przeprowadzce

Oczywiście Barbara w 1580 odcinku "M jak miłość" zrobi wszystko, by zatrzymać wnuczkę i jej męża w rodzinnym domu. W Grabinie małżonkowie okłamują jednak babcię, że dobrze sobie radzą w Warszawie, że mają świetną pracę i mieszkanie. Jednak Mostowiakowa nie da się tak łatwo oszukać. Będzie starała się nakłonić ich do dłuższego pobytu. W jaki sposób? Seniorka rodu w 1580 odcinku "M jak miłość" podaruje im nawet ziemię, która należy do niej i Lucjana, w pobliżu sadu. 

Właśnie wtedy w 1580 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków pojawi się nowy sąsiad, sadownik Tadeusz Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski), który dzierżawi sad Lucjana. Barbara poprosi go, by dał wnukom pracę przy nowym zleceniu w swoim przedsiębiorstwie. Ale sąsiad Mostowiaków przekaże seniorce także złą wiadomość. Nie będzie mógł dłużej pielęgnować drzew jej zmarłego męża.

- Po prostu nie daję już rady. Zdrowie nie to, co kiedyś, kręgosłup się buntuje, a pomocy żadnej. Sam przez kilka miesięcy szukałem kogoś do pomocy. A teraz jeszcze trafił mi się duży kontrakt w Gródku, ale gdzie tam... Młodzi pouciekali, starzy się wykruszyli i nie ma kim pracować - wyjaśni jej Tadeusz.

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

Sprawdź też: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Będzie chodził po operacji, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

Kiedy Mostowiakowa w 1580 odcinku "M jak miłość" usłyszy o problemach sąsiada, dzierżawcy sadu, uzna, że to właśnie wnukom mogłaby podarować ziemię, niewielką działkę, w pobliżu sadu, żeby tam zaczęli wszystko od nowa. Namówi też Tadeusza, by przyjął Ulę i Bartka. O ile Lisiecki będzie zachwycony możliwością powrotu do Grabiny, która stała się jego miejscem na ziemi, to Ula w 1580 odcinku "M jak miłość" zacznie kręcić nosem. Nie spodoba jej się perspektywa życia i pracy na wsi. Będzie chciała znów wyjechać do Marka do Australii, lecz mąż jej na to nie pozwoli.

Przejęta Barbara w 1580 odcinku "M jak miłość" ze łzami w oczach będzie patrzyła na zdjęcie Lucjana, pewna tego, że postępuje słusznie, że wypełnia wolę zmarłego męża, żeby ich rodzina zawsze się trzymała razem. - Tak kochanie, ty zrobiłbyś to samo, prawda? - zapyta ukochanego , licząc na jakiś znak z niebios. 

M jak miłość, odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1580, Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1580, Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość, odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze