Barwy szczęścia. A jednak będzie ślub Agaty i Patryka?! Mamy zdjęcie Pyrki w sukni ślubnej - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. A jednak będzie ślub Agaty i Patryka?! Mamy zdjęcie Pyrki w sukni ślubnej - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. A jednak będzie ślub Agaty i Patryka?! Mamy zdjęcie Pyrki w sukni ślubnej - ZDJĘCIA

Szokujący zwrot akcji w "Barwach szczęścia"! Wszystko wskazuje na to, że Agata weźmie ślub i będzie szczęśliwa! Natalia Zambrzycka pochwaliła się fanom, jak wygląda w sukni ślubnej! Wszystko wskazuje na to, że że jej oblubieńcem jednak będzie były narzeczony, Patryk (Konrad Skolimowski). Zakochani ostatecznie zerwali w finale ostatniego sezonu serialu, ale młodzi występują razem w nowej czołówce "Barw szczęścia". Wygląda na to, że pomimo trudnych początków w nowych odcinkach serii, z rzucaniem pierścionkiem zaręczynowym w twarz na czele, ich miłość wybuchnie na nowo. Jak wygląda Agata w sukni ślubnej - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Będzie ślub w "Barwach szczęścia"! Agata i Patryk jednak się pogodzą?

Agata z "Barw szczęścia" opublikowała na swoim profilu na Instagramie piękne zdjęcie w sukni ślubnej! Stylizacja w czerni i bieli podkreśla tylko urok fotografii, na której Natalia Zambrzycka przypomina gwiazdę z amerykańskich filmów. Czy to zapowiedź tego, co wydarzy się w życiu jej bohaterki, Pyrki w nowym sezonie serialu? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Początek nowego sezonu "Barw szczęścia" nie będzie dla Agaty i Patryka szczęśliwy. Choć młodzi będą za sobą upiornie wręcz tęsknić, upór nie pozwoli im się pogodzić. Dojdzie nawet do tego, że Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz!

Zobacz też: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!
Barwy szczęścia: Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Instagram

W 2470 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 dojdzie w końcu do spotkania Agaty z narzeczonym. Jednak zamiast rzucenia się sobie w ramiona stęsknionych kochanków, wybuchnie kolejna awantura. Taki stan potrwa jeszcze jakiś czas, ale jak widać wszystko skończy się dobrze!

Szczęśliwi Agata i Patryk występują razem w nowej czołówce "Barw szczęścia". Oznacza to, że przetrwają wielkie burze i mocniejsi będą razem budowali rodzinę. A to już musi zaprowadzić ich tam, gdzie im pisane - na ślubny kobierzec! Jak wygląda Agata w sukni ślubnej - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Czytaj także: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

Najnowsze