Barwy szczęścia. Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz! Nie będzie już co zbierać

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz! Nie będzie już co zbierać

Barwy szczęścia. Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz! Nie będzie już co zbierać

2021-07-27 15:13

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach związek Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) będzie chylił się ku upadkowi! Narzeczeni w końcu zdecydują się na spotkanie, jednak takiego finału z pewnością oboje się nie spodziewali. W 2470 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej między narzeczonymi dojdzie do burzliwej awantury, w efekcie której Jezierski posunie się za daleko! Pyrka już dłużej tego nie wytrzyma i rzuci pierścionkiem zaręczynowym prosto w twarz! Poznajcie szczegóły!

Koniec związku Agaty i Patryka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach nie uda się zażegnać kryzysu w związku Agaty i Patryka, a wręcz przeciwnie - będzie jeszcze gorzej! Przypomnijmy, że ostatni sezon "Barw szczęścia" wcale nie był dla nich kolorowy, do czego w dużej mierze przyczynili się rodzice Patryka! Agacie nie podobało się to, że Patryk wciąż robi interesy ze swoim ojcem Kornelem (Jakub Bohosiewicz), przez którego już raz omal nie stracił życia na budowie i nie wyciąga żadnych wniosków. Na domiar złego w ich plany ślubne szczególnie zaczęła wtrącać się Sławka (Ewelina Serafin), która nieraz doprowadzała Pyrkę do szaleństwa.

Kryzys w ich związku wisiał na włosku i długo nie trzeba było czekać, aby w końcu wybuchł! Nagłe zauroczenie się Patryka Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), a także spotkanie Agaty ze swoim byłym szefem Romanowskim (Maciej Jachowski) spowodowały, że miarka się przelała! Patryk wyprowadził się z domu, jednak obydwoje w ostatnim 2465 odcinku "Barw szczęścia" przed przerwą wakacyjną unieśli się pychą i nie wyznali sobie, co tak naprawdę czują! Zamiast tego poleciały chamskie słowa, które będą miały odzwierciedlenie w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach i doprowadzą do ich rozpadu!

Patrz też: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2470 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Patryk w końcu zdecyduje się odezwać do swojej narzeczonej i zaproponuje jej spotkanie. Agata uda, że SMS od narzeczonego nie zrobił na niej żadnego wrażenia i dość chamsko odpisze mu, że jej jest wszystko jedno, choć tak naprawdę ucieszy się z jego wiadomości! Patryk tak łatwo nie da za wygraną i stawi się w rodzinnym domu Pyrków, gdzie przeżyje szok, bowiem okaże się, że Agata nie marnowała czasu i już spakowała wszystkie jego rzeczy do kolorowych worków na śmieci!

- Nie traciłaś czasu - westchnie Jezierski i przepakuje swoje ubrania do wojskowych toreb, które ze sobą przywiózł.

Jeszcze w 2470 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Agacie zrobi się żal Patryka i zaproponuje mu, aby na spokojnie porozmawiali, jednak on nie będzie zbyt chętny, gdyż uzna, że to, co chciałby jej powiedzieć już raczej nic nie zmieni...

- Czyli pozamiatałeś i temat zamknięty. Łatwo przyszło, łatwo poszło - krzyknie oburzona Pyrka.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Patryk odkryje romans matki z Justinem. Przyjaciel zrujnuje mu życie!

Wtedy w 2470 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Jezierski postanowi złagodzić sytuację i przypomni ukochanej, że w ich związku głównie dominowały miłe chwile, jednak Agata szybko pozbawi go złudzeń.

- Tak mi się wydawało - odeprze, ale Patryk nie da tak łatwo za wygraną i pociągnie temat.

- Dlatego nie kłóćmy się... Zostawmy po tym wszystkim miłe wspomnienia. Nie chcę pamiętać złych rzeczy - poprosi, ale po chwili sam zaatakuje Agatę, że to ona doprowadziła do kryzysu w ich związku, przez ciągłe kontrole i ograniczenia, mimo tego iż sama robiła co chciała!

- Jasne... Wszystko moja wina - zagotuje się Pyrka.

- Żadna wina. Tak było. Gadaliśmy o tym wiele razy - nie podda się Patryk.

Następnie w 2470 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Agata również nie pozostanie dłużna i wyzna Patrykowi, że to on doprowadził do rozpadu ich związku przez swoje interesy z Kornelem, w które z resztą i ją chciał wciągnąć, a także, że zbyt dużo czasu poświęcał Justinowi (Jasper Sołtywiewicz).

- I znowu kontroling. Mam dość. Wiedziałem, że nasze spotkanie tak się skończy. Miłego życia! Cześć - powie zdenerwowany i chwyci swoje torby z ubraniami, jednak przed wyjściem zatrzyma go jeszcze Agata, która rzuci mu pierścionkiem zaręczynowym w twarz!

Wówczas w 2470 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej do obojgu dojdzie, że ich związek to już przeszłość i już nikt ani nic nie zdoła go naprawić....

Zobacz także: Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

Barwy szczęścia odc. 2465. Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2465, Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2465, Patryk (Konrad Skolimowski)
Najnowsze