Barwy szczęścia. Patryk odkryje romans matki z Justinem. Nie będzie mógł tego przeżyć!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Patryk odkryje romans matki z Justinem. Nie będzie mógł tego przeżyć!

Barwy szczęścia. Patryk odkryje romans matki z Justinem. Przyjaciel zrujnuje mu życie!

2021-07-25 10:39

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2021 romans Sławki (Ewelina Serafin) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) w końcu ujrzy światło dzienne! Tym samym warunek Justina przestanie mieć znaczenie, gdyż ich słodką tajemnicę odkryje sam Patryk (Konrad Skolimowski). W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Jezierski podpuści przyjaciela, a ten połknie haczyk i wszystko mu wyśpiewa! Patryk aż zagotuje się ze złości i długo nie będzie mógł dojść do siebie! Takiego ciosu nigdy by się nie spodziewał! Jego życie legnie w gruzach.

Patryk pozna tajemnicę Sławki i Justina w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach romans matki Patryka z jego najlepszym przyjacielem w końcu wyjdzie na jaw. Przypomnijmy, że w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacyjną przerwą Skotnicki zaczął mieć pewne wątpliwości, co do swojej zażyłości ze Sławką, zwłaszcza, że od kilku dni mama Patryka nie dawała mu spokoju. Jednak po chwili namysłu doszedł do wniosku, że przecież nie ma nic złego w tym, że podoba się nawet starszym kobietom i postanowił dalej brnąć w ten romans. Postawił tylko jeden warunek! Patryk nigdy nie może dowiedzieć się o ich słodkim sekrecie. Niestety tajemnica ujrzy światło dziennie już w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej, a co gorsza to sam Justin wygada się przyjacielowi o swoich bliskich relacjach z jego matką!

Patrz też: Barwy szczęścia. Sławka już do końca oszaleje! Matka Patryka znajdzie sobie kolejnego kochanka i zaproponuje Justinowi trójkąt?

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Patryk będzie miał już serdecznie dość swoich rodziców, gdyż ciągle w jego głowie będzie siedział przekręt z winami, które jego ojciec (Jakub Bohosiewicz) z pomocą Jowity (Magdalena Żak) sprzedaje w hotelu u Stańskich. Jezierski będzie miał żal do swojej rodziny, że w podły sposób oszukuje klientów luksusowego hotelu sprzedając najtańsze wina, a przy tym nie ma sobie nic do zarzucenia. Przypomnijmy, że po odkryciu kłamstwa swojej rodziny Patryk wraz z Justinem ku niepocieszeniu Sławki odeszli z interesu Jezierskich. A w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka jeszcze oskarży swojego syna, że chce zniszczyć rodzinny interes i skarci go za to, że wypiął się na ojca.

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk będzie miał już ich serdecznie dość i ze swoich problemów zwierzy się Justinowi. Nie przypuszczał jednak, że przy okazji luźnej rozmowy tyle uda mu się wyciągnąć od własnego przyjaciela!

- Tatuś krętacz, doktorat z przekrętów mógłby napisać. A mamusia leserka – stwierdzi załamany.

Justin doskonale zrozumie przyjaciela i poklepie go po plecach. Wyzna mu, że przecież rodziny się nie wybiera, ale zawsze można od niej uciec, czego on sam jest najlepszym przykładem.

- Wiem z własnego doświadczenia, ale jednak cię na to nie namawiam – doda Kanadyjczyk.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

Po chwili w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej przyjaciele wgłębią się w tematy rodzinne, a Justin przyzna się przyjacielowi, że co nieco wie o jego dzieciństwie. Szczególnie zaskoczy go fakt, że przyjaciel wie, że tuż po jego narodzinach Sławka miała depresję poporodową, dlatego jego wychowaniem zajęła się głównie babcia, jednak potwierdzi jego słowa. Tylko, że będzie myślał, że Justin wie o tym zupełnie z innego źródła, jednak prawda okaże się dużo bardziej bolesna….

- No... dużo czasu spędzałem w dzieciństwie u babci. Starzy byli zajęci swoimi biznesami. Ale w ogóle nie pamiętam akcji jakiegoś porzucenia albo żebym nie widywał matki przez dłuższy czas. Taki mieliśmy model rodziny, że była i babcia i rodzice – wytłumaczy, lekko prostując fakty. Pytanie Justina mocno go zaintryguje i przekonany, że to jego siostra wygaduje znajomym ich rodzinne sekrety, dopyta, jakie jeszcze smaczki poznał z ich życia. Jednak to, co za chwilę usłyszy aż zwali go z nóg!

- Jowita? Nie... Twoja mama wspominała – odpowie bez wahania.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

Wtedy w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Patryk aż zaczerwienieje się ze złości, gdyż wszystko stanie się dla niego jasne! Jego własną matkę i najlepszego przyjaciela łączy coś więcej niż tylko luźna znajomość! Przecież Sławka nie wszystkim rozpowiada o ich rodzinnych sekretach, zwłaszcza tak osobistych! Jezierski nie będzie mógł uwierzyć w świństwo, jakie zgotował mu jego najlepszy przyjaciel i matka, jednak w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zachowa pokerową twarz i nie powie o swoim odkryciu Justinowi! W spokoju obmyśli, jak zemścić się na podstępnych kochankach i wtedy pokaże, na co go stać!

Patrz także: Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Górki za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Barwy szczęścia, 2442, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2442, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Najnowsze