Barwy szczęścia. Sławka już do końca oszaleje! Matka Patryka znajdzie sobie kolejnego kochanka i zaproponuje Justinowi trójkąt?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Sławka już do końca oszaleje! Matka Patryka znajdzie sobie kolejnego kochanka i zaproponuje Justinowi trójkąt?

Barwy szczęścia. Sławka już do końca oszaleje! Matka Patryka znajdzie sobie kolejnego kochanka i zaproponuje Justinowi trójkąt?

2021-07-20 16:50

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka (Ewelina Serafin) przejdzie samą siebie! W małżeństwie Jezierskich nie będzie układało się najlepiej, w związku z czym Sławka poszuka szczęścia, gdzie indziej! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Jezierska już kompletnie oszaleje i dojdzie do wniosku, że sam Justin (Jasper Sołtysiewicz) jej nie wystarcza i znajdzie sobie kolejnego kochanka, który podobnie jak młody Kanadyjczyk wywarł na niej ogromne wrażenie! Czy Sławka stworzy trójkąt z dwoma kochankami?

Kolejny kochanek na celowniku Sławki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka już totalnie oszaleje! Jezierska ciągle nie będzie mogła zapomnieć o Justinie i będzie żyła w przekonaniu, że jej młodszy kochanek już się nią znudził. W końcu w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną nie odpowiedział na żaden z jej SMS-ów! Z tego powodu będzie bardzo nerwowa i nie będzie mogła znaleźć sobie miejsca.

W 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach urządzi karczemną awanturę najpierw Patrykowi (Konrad Skolimowski), któremu nie będzie mogła wybaczyć, ze odwrócił się od rodzinnego interesu i wypiął się na ojca, a śladem za nim poszedł jej kochanek, a potem uweźmie się na Kornela (Jakub Bohosiewicz), którego oskarży, że chce ją utuczyć! Niestety Jezierski nie da sobie w kaszę dmuchać i okropnie poniży żonę w obecności służącej (Hanna Klepacka) i wprost wyzna żonie, że sama jest sobie winna, że w ostatnim czasie trochę jej się przytyło! Jezierska długo nie będzie mogła dojść do siebie po jego słowach, ale w słowach Kornela odnajdzie ziarnko prawdy i tutaj znajdzie powód nagłego braku zainteresowania ze strony Justina!

Patrz też: Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka przejdzie metamorfozę i postanowi schudnąć! Poprosi służącą, aby zaczęła przygotowywać lżejsze posiłki i na poważnie weźmie się za siebie. Kłótnia z Kornelem da jej wiele do myślenia, a spadek wagi pozwoli jej uwierzyć w siebie! Sławka uzna, że jest tak atrakcyjna, że może mieć każdego faceta i sam Justin już jej nie wystarcza? Bardzo możliwe, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej znajdzie sobie nowy obiekt westchnień, którym zostanie sam Gawron (Sebastian Stankiewicz), który podobnie jak ona przejdzie niesamowitą metamorfozę! Ukochany Żabci schudnie 10 kilo, zaszaleje z fryzurą i zmieni styl ubierania! Po raz pierwszy zobaczymy popularnego Ricardo w zupełnie innej wersji!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka zakręci się obok Ryśka i wkręci się w kolejny romans? Ewelina Serafin opublikowała na swoim Instagramie krótkie wideo, na którym widzimy jak wzdycha do obrazu Ryśka, który zawisł w jej pięknej posiadłości i wspólnie z jego kolegami z Kabaretu na Koniec Świata śpiewa fragment jego piosenki, która pozwoliła mu zaistnieć w świecie disco polo i przynieść sporą popularność. - Nie ma Ryśka, jest petarda. Jest Ricardo, twardy gość. 

Spójrz również: Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Górki za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

Przypomnijmy, że już w ostatnim sezonie „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Sławka była pod wrażeniem Gawrona, któremu pozwoliła korzystać z dobrodziejstw jej posiadłości – pięknego basenu i sauny w zamian za to, ze Ania nie zdradzi Kornelowi o jej tajnych schadzkach z Justinem. Tylko, że Sławka miała w tym ukryty cel, gdyż nie chodziło tylko o krycie romansu, ale także częstsze spotkania z Gawronem, który od ich pierwszego spotkania wywarł na niej spore wrażenie, gdy zaśpiewał w ich willi. To właśnie częstsza obecność Ryśka w posiadłości Jezierskich tak bardzo zirytuje Kornela w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach, że wyrządzi swojej żonie z tego powodu niemałą awanturę. Tylko z pewnością nie będzie podejrzewał, że jego żonę z byłym muzykiem disco polo może łączyć coś więcej!

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka już do reszty oszaleje? Czy wda się w romans z chłopakiem własnej służącej? Czy zostawi męża i wybierze życie z dwoma kochankami? Czy zaproponuje Justinowi trójkąt? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Regina w zagrożonej ciąży trafi do szpitala! To będzie poważna próba dla jej małżeństwa

Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Rysiek (Sebastian Stankiewicz), Kabaret na Koniec Świata

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Rysiek (Sebastian Stankiewicz), Kabaret na Koniec Świata
Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Rysiek (Sebastian Stankiewicz), Kabaret na Koniec Świata

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Rysiek (Sebastian Stankiewicz), Kabaret na Koniec Świata
Barwy szczęścia odc. 2425. Żabcia (Hanna Klepacka), Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz), Sławka (Ewelina Serafin)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2425. Żabcia (Hanna Klepacka), Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz), Sławka (Ewelina Serafin)
Najnowsze