Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

2021-07-20 10:43

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Łukasz (Michał Rolnicki) będzie miał już dość swojego szefa, który będzie przekraczał wszelkie możliwe granice. Sadowski w końcu zdecyduje się odejść z pracy i wyjechać z rodziną na Sycylię. Jednak w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Igor Wyrwas (Dariusz Bronowicki) do tego nie dopuści i skusi Łukasza propozycją awansu i szybkich pieniędzy. Jego propozycja od razu przypadnie Sadowskiemu do gustu, co szczególnie nie spodoba się Kasi (Katarzyna Glinka), która zrozumie, że znowu z nim przegrała…

Łukasz kuszony przez Wyrwasa w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Znów wybierze pracę zamiast rodziny?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kasia nie odpuści i uporczywie będzie namawiać męża na wspólny wyjazd na Sycylię z Ksawerym (Bartosz Gruchot). Sadowski choć z pozoru nieugięty w końcu zacznie mięknąć, gdyż jego ostatnia deska ratunku przestanie mieć rację bytu. Łukasz będzie miał już dość swojego szefa, który zacznie nakładać na niego zdecydowanie więcej obowiązków, aby odkuć się po aferze z „Łąka Wit”. Jak podaje swiatseriali.interia.pl na Sadowskiego spadną nadgodziny, a poza tym Wyrwas będzie go zadręczał SMS-ami. Szef będzie zlecał na niego każdego zastępstwo za nieobecnego kuriera, czym już doprowadzi swojego pracownika do ostateczności! Sadowski w końcu powie dość i zdecyduje się odejść z pracy! Tyle razy stawał po stronie Wyrwasa i mu pomagał, ale jego cierpliwość dobiegnie końca. W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Łukasz spotka się z szefem i oznajmi mu, że odchodzi, jednak nie będzie się spodziewał, że Wyrwas tak łatwo mu nie odpuści!

Patrz też: Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Górki za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Łukasz stawi się w pracy, ale nim oznajmi szefowi swoją decyzję zapyta się o Stasia Pyrkę (Olaf Kasprzyk), który niedawno zaczął pracę u jego boku. Wyrwas wyzna Sadowskiemu, że jest bardzo zadowolony z poczynań młodego Pyrki.

- Przykłada się, obowiązkowy, pracowity. Dobrze rokuje. Możesz być jego mentorem – zwróci się do Łukasza z propozycją.

- Mentorem... zdalnym. Może Staś kiedyś mnie zastąpi – zasugeruje Sadowski, jednak szef nie odczyta jego intencji, dlatego Łukasz zwróci się do niego wprost, nie owijając w bawełnę - Szefie, mówię, że chyba odejdę z firmy.

- Słucham? Ale... dlaczego? – spyta niedowierzając, ale powoli dotrze do niego, że za chwilę może stracić swojego najlepszego pracownika, na którego zawsze mógł liczyć. W odpowiedzi usłyszy, że coraz poważniej myśli o tym, aby wspólnie z żoną i synkiem przenieść się za granicę. Wyrwas postanowi do tego nie dopuścić i jeszcze w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej spróbuje przekupić Sadowskiego!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Regina w zagrożonej ciąży trafi do szpitala! To będzie poważna próba dla jej małżeństwa

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Igor nie będzie zwlekał i od razu przystąpi do działania. Zda sobie sprawę, że jest tylko jeden sposób, aby zatrzymać Sadowskiego w pracy. Zaproponuje Łukaszowi kuszący awans na stanowisko menadżera wszystkich kurierów i wyższą pensję. Jego słowa dadzą Sadowskiemu do myślenia, gdyż w głębi serca propozycja szefa zrobi na nim ogromne wrażenie.

- Wiem, że jak człowiek chce emigrować, to zwykle chodzi o pieniądze. Dlatego mówię: Ursynów! Kabaty! Wilanów! – rzuci Wyrwas, po czym zacznie wymieniać pozostałe dzielnice Warszawy. Widząc zainteresowanie swojego pracownika postanowi zaintrygować go jeszcze bardziej. - Zostaniesz menadżerem kurierów na nasz największy teren. Daję ci awans i wyższą pensję. Możemy nawet ciut negocjować warunki finansowe.

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej propozycja Wyrwasa zrobi na Sadowskim niemałe wrażenie, jednak Łukasz otwarcie przyzna, że nie chodzi mu o pieniądze, tylko o to, żeby w końcu mogli być razem.

- Ten wyjazd byłby po to, żeby nie żyć na dystans. To nie jest żaden wybieg, żeby negocjować – przyzna, choć sam nie będzie pewny swoich słów.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Franek tuż po ślubie weźmie się za Kasię! Nawet nie będzie krył się przed ciężarną Reginą!

Igor w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wyczuje jego słaby punkt i spyta wprost, czy ma już na Sycylii upatrzona pracę czy jedzie w ciemno, ale nie usłyszy żadnej odpowiedzi. Sadowski zda sobie sprawę, że porywa się z motyką na słońce i nie będzie chciał przyznać się do tego szefowi. Wyrwas zauważy niepokój w oczach Łukasza i poprosi go, aby jeszcze raz na spokojnie przemyślał jego propozycję stałej i dobrze dochodowej pracy. Sadowski obieca mu, że przemyśli jego propozycję i jak najszybciej da mu odpowiedź zwrotną.

Tuż po rozmowie z szefem w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Łukasz pochwali się kuszącą propozycją Kasi, która nie będzie podzielała entuzjazmu męża. Górka zda sobie sprawę, jak bardzo Wyrwas znowu namieszał w głowie Łukasza i zniszczył ich wspólne plany. Jaką decyzję ostatecznie podejmie Łukasz? Czy przyjmie korzystną ofertę Wyrwasa i znów zostawi Kasie i Ksawerego? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!  

Patrz także: Barwy szczęścia. Kasia Górka odkryje sekret ojca Stefana! Będzie tylko jeden ratunek

Barwy szczęścia, odc. 2438: Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawcio (Bartosz Gruchot)

i

Autor: Artrama
Najnowsze