Barwy szczęścia. Franek tuż po ślubie weźmie się za Kasię! Nawet nie będzie krył się przed ciężarną Reginą!

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Franek tuż po ślubie weźmie się za Kasię! Nawet nie będzie krył się przed ciężarną Reginą!

Barwy szczęścia. Franek tuż po ślubie weźmie się za Kasię! Nawet nie będzie krył się przed ciężarną Reginą!

2021-07-15 14:54

Szok w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! W końcu wyjdzie na jaw prawdziwa twarz Franka (Mateusz Banasiuk)! Z takiej strony Falkowskiego jeszcze nie znaliśmy! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej tuż po ślubie z Reginą (Kamila Kamińska), Franek zacznie oglądać się za inną! Jego łupem padnie Kasia (Katarzyna Glinka)! Wykorzysta moment, gdy Regina trafi do szpitala i poszuka szczęścia gdzie indziej! Między nim a Górką zrobi się bardzo gorąco, a Falkowski nawet nie będzie krył się ze swoim uczuciem przed świeżo upieczoną żoną!

Prawdziwa twarz Franka w nowym sezonie „Barw szczęścia”! Pod nieobecność Reginy będzie zabawiał się z Kasią?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach ciemne chmury zawisną nad związkiem Reginy i Franka. Okażę się, ze ich związek nie jest tak idealny jak się wszystkim wydawało, a miłość Franka do Reginy wcale nie jest taka szczera? W 2466 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej będziemy świadkami ich bajecznego ślubu, którego nie zepsuje nawet były kochanek Reginy, Remek (Piotr Sędowski)! Niestety miłe chwile w ich związku nie potrwają długo, gdyż już w kolejnym 2467 odcinku „Barw szczęścia” świeżo upieczona Falkowska nie będzie czuła się najlepiej. Wybierze się na romantyczny spacer ze swoim mężem, który będzie chciał jej pokazać prezent ślubny, jaki dla niej przygotował. Niestety zakochani nie zajdą za daleko, gdyż Regina o mało nie zemdleje. Franek zatroszczy się o ukochaną i sam skontaktuje się z jej ginekolożką (Katarzyna Trzcińska), ale jak się okazuje w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zrobi to dla własnej wygody!

Patrz też: Barwy szczęścia. Kasia Górka odkryje sekret ojca Stefana! Będzie tylko jeden ratunek

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Regina w końcu spotka się ze swoją lekarką. Wstępne wyniki wykażą nadciśnienie, ale już ta choroba wystarczy, aby Falkowska trafiła na patologię ciąży. Ginekolożka skieruje ją do szpitala na wykonanie dodatkowych badań, lecz, gdy lekarz usłyszy, że w przyszłości chorowała na boreliozę od razu zdecyduje, że musi zostać w szpitalu zdecydowanie dłużej, gdyż może się to odcisnąć na zdrowiu jej i dziecka. Falkowska przestraszy się na poważnie, jednak Franka za bardzo to nie wzruszy, ponieważ gdy jego żona będzie leżała w szpitalu, on w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej będzie zajęty kimś innym? Czy Franek zdradzi Reginę zaraz po ich ślubie?

Spójrz również: Barwy szczęścia. Nowy ukochany Iwony znów wyląduje w szpitalu! Pyrka straci kolejnego mężczyznę? – ZDJĘCIA

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Franek oddali się od Reginy dla nowej kochanki? Bardzo możliwe, że Falkowski zaangażuje się w relacje z Kasią tak mocno, że zapomni o ciężarnej żonie. Przypomnijmy, że między Kasią a Łukaszem (Michał Rolnicki) w ostatnim czasie nie układało się najlepiej. Górka żyła i prowadziła swój biznes na Sycylii, a Łukasz został w Polsce, gdzie miał stałą pracę w firmie Wyrwasa (Dariusz Bronowicki), dzięki której mógł utrzymywać Paulinkę (Lena Jastrzębska). Kasia nie wytrzymywała związku na odległość i starała się przekonać męża do przeprowadzki, jednak on był nieugięty i nie wrócił z nią na Sycylię. Czy w ten sposób Kasia będzie chciała się na nim zemścić i pokazać mu cos stracił?

Katarzyna Glinka na swojej relacji na Instagramie pochwaliła się wspólnymi scenami z Mateuszem Banasiukiem, który również dorzucił swoje trzy grosze.

- Przeszkodziłam mężczyzną jak rozmawiają – zaczęła swoją relację Kasia Górka i bardzo przejęła się tym, w jaki sposób Franek odżywia się między scenami. Podeszła do niego z niesamowitą troskliwością.

- Zobaczcie dzisiaj kręcę z tą dobrze zapowiadającą się początkującą aktorką – zażartował sobie czule Falkowski, który w obecności Kasi aż cały promienieje! Co gorsza ze swoją nową znajomością nie ukrywa się nawet przed ciężarną żoną!

- Szybka zmiana partnerki i… kręcimy dalej – wyznał otwarcie i po miłych chwilach, spędzonych w towarzystwie Kasi wrócił z powrotem do Reginy, która jeszcze nie jest do końca świadoma tego, co miało miejsce!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

Czy między tą dwójką w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej narodzi się uczucie? Czy Franek wykorzysta chorobę Reginy i pod jej nieobecność będzie zabawiał się z Kasią? Czy będzie grał na dwa fronty? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Patrz również: Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Kasia (Katarzyna Glinka)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Kasia (Katarzyna Glinka)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Najnowsze