Barwy szczęścia. Nowy ukochany Iwony znów wyląduje w szpitalu! Pyrka straci kolejnego mężczyznę? – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia. Nowy ukochany Iwony znów wyląduje w szpitalu! Pyrka straci kolejnego mężczyznę? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Nowy ukochany Iwony znów wyląduje w szpitalu! Pyrka straci kolejnego mężczyznę? – ZDJĘCIA

2021-07-13 17:02

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Iwona (Izabela Zwierzyńska) znów będzie zakochana, jednak jej szczęście nie potrwa długo! Pyrka w końcu doceni starania Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski), ale będzie już za późno! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej ukochany Iwony trafi do szpitala i będzie walczył o życie! Zatroskana Pyrka będzie czuwać przy jego łóżku, ale to może okazać się za mało. Pyrka jeszcze się nie otrząsnęła po bolesnym rozstaniu z Markiem (Marcin Perchuć), a teraz może stracić kolejną bliską osobę…

Szczęście Iwony i Tomasza nie potrwa długo w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Kępski będzie walczył o życie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach los ponownie nie będzie łaskawy dla Iwony. Pyrka jeszcze nie pozbierała się po traumatycznym rozstaniu z ojczymem, który podle ją okłamywał, choć tak naprawdę nic do niej nie czuł i był z nią tylko dla Wioletki (Aurelia Żarnowiecka), a za chwilę może stracić kolejnego mężczyznę, u którego boku w końcu zaczęła być naprawdę szczęśliwa i to z wzajemnością! Przypomnijmy, że Iwona i Tomasz poznali się jeszcze w 2451 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną, kiedy to bajecznie bogaty biznesmen próbował wyłudzić na lekarce receptę i nie słuchał jej rad, aby poddał się dodatkowym badaniom. Na efekty długo nie trzeba było czekać, gdyż chwilę później Kępski stracił przytomność na korytarzu i tylko dzięki szybkiej interwencji Iwony udało się go uratować.

Patrz też: Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Tomasz przejdzie metamorfozę i w końcu zrozumie, że ze zdrowiem nie ma żartów. Za wszelką cenę będzie chciał przypodobać się Iwonie, która zrobiła na nim niemałe wrażenie. Choć początki ich znajomości nie będą należały do najłatwiejszych, gdyż Kępski potraktuje ją przedmiotowo i uzna, że uda mu się ją kupić, to z czasem Pyrka zacznie patrzeć na niego łaskawszym okiem, ponieważ Tomasz w końcu zrozumie, że obrał zły kierunek! Piękny pierścionek z brylantem wymieni na…siebie i da się poznać Iwonie z zupełnie innej strony! Pyrka dowie się na czym tak naprawdę dorobił się jej nowy partner, a przy okazji zauważy, ze jego praca jest również jego pasją! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Pyrka będzie tak zachwycona hobby Tomasza, że sama da się w nie wkręcić!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Regina w ciąży pozna straszliwą diagnozę. Franka to nawet nie wzruszy

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kępski zabierze lekarkę na nietypową, ale przez to bardzo wyjątkową randkę, a mianowicie na rajd samochodowy! Emocje i adrenalina udzielą się samej Iwonie, która również będzie chciała spróbować swoich sił za kierownicą! Biznesmen za wszelką cenę będzie chciał popisać się przed swoją ukochaną i zaprezentować wszystko, na co tylko go stać! Niestety, Tomasz chyba przedobrzy i nie skończy się to dla niego najlepiej! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kępski będzie miał wypadek i trafi do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jego życie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Tomasz po raz kolejny znajdzie się w szpitalu! Jakub Sokołowski opublikował na swoim Instragramie zdjęcie ze szpitala z rozwaloną głową. Rana jest dość poważna, a Kępskiemu z „Barw szczęścia” wcale nie jest do śmiechu. Na szczęście Kępski w trudnych chwilach nie będzie sam, gdyż przy jego łóżku będzie czuwała zakochana Iwona! Izabela Zwierzyńska również opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których widzimy ją tuż obok nowego ukochanego! Bardzo możliwe, że w tych mało przyjemnych okolicznościach Iwona pozna także rodziców Tomasza, którzy podobnie jak ona zaniepokojeni stawią się w szpitalu i z niecierpliwością będą czekali na wieści o swoim synu.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Iwona straci kolejnego mężczyznę, z którym dopiero co zaczęła układać sobie życie? Czy Tomasz przeżyje wypadek i wróci do zdrowia? Czy Iwona i Tomasz będą mogli być w końcu szczęśliwi? Jak jego rodzice wpłyną na ich relacje? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze