Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

2021-07-09 20:31

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Józek (Patryk Pniewski) wybaczy Julicie (Katarzyna Sawczuk), że zdradziła go z jego kolegą z drużyny Alvaro (Leonardo Marques)? Bardzo możliwe, że Julita w końcu się opamięta i dla dobra Julci (Julia Staniszewska) będzie błagać Józka o wybaczenie. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Julita wróci do Polski i spotka się z Józkiem? Czy ich małżeństwo uda się jeszcze posklejać? Czy dla niewiernej żony Sałatka zostawi Gabrysię (Marta Juras)?

Julita i Józek ponownie razem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Julita w końcu zda sobie sprawę z tego, co zrobiła i postanowi ratować swoją rodzinę? Czy pozew rozwody, który złożył Józek tak ją otrząśnie, że aż zdecyduje się na rozstanie z nowym kochankiem i będzie błagać Józka, aby jej wybaczył? Przypomnijmy, że Julita i Józek zdecydowali się na wyjazd do Niemiec, w związku z kontraktem, jaki otrzymał Sałatka. Choć początkowo Julita miała obawy co do ich wyjazdu, to bardzo szybko zadomowiła się w innym kraju, do tego stopnia, że przy pierwszej lepszej okazji poszła do łóżka z kolegą z drużyny swojego męża! Zdrada bardzo zabolała Józka, który sam nakrył kochanków we własnym łóżku! Zdruzgotany Sałatka wrócił do Polski, ale jeszcze w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" przed przerwą wakacyjną zapowiedział żonie, że będzie walczył o ich córkę!

Patrz też: Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W ostatnim sezonie "Barw szczęścia" przed wakacjami Józek bardzo zaangażował się w relację z byłą dziewczyną swojego przyjaciela, Darka (Andrzej Niemyt). Sałatka oszalał na jej punkcie do tego stopnia, że po chwili znajomości postanowił się jej oświadczyć, mimo iż ciągle był żonaty z Julitą. Odmowa Gabrysi pchnęła go do złożenia pozwu rozwodowego i skończenia raz na zawsze swojego małżeństwa z niewierną żoną! W tym celu Józek udał się do Natalii (Maria Dejmek), aby prawniczka przygotowała wszystkie dokumenty i reprezentowała go w sądzie. Decyzja Józka dotarła również do Julity, która prawdopodobnie w nowym sezonie "Barw szczęścia" w końcu się opamięta i zawalczy o swoje małżeństwo!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Julita wróci do Polski i będzie błagała Józka o wybaczenie? Bardzo możliwe, że do Sałatka w końcu się opamięta i zrozumie, do czego doprowadziła! Patryk Pniewski opublikował na swoim Instastory krótkie wideo ze spotkania z Kasią Sawczuk! Byli małżonkowie bardzo dobrze si ze sobą bawią, a Julita uśmiecha się od ucha do ucha! Czy to oznacza, że Julicie uda się osiągnąć swój cel i Józek wybaczy jej zdradę? Czy dla byłej żony poświęci swój związek z Gabrysią?

Zobacz także: Barwy szczęścia. Kornel okropnie poniży Sławkę przed służącą! To będzie koniec Jezierskich?

Prawdopodobnie nie wszystko ułoży się po myśli Julity! Jak już pisaliśmy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach dojdzie do rozprawy sądowej Józka i Julity, jednak niewierna żona nie pojawi się na sali! Zamiast niej ujrzymy jej matkę, Urszulę (Bożena Stachura), a także jej adwokata Klemensa (Sebastian Perdek)! Bardzo możliwe, że swoim wcześniejszym przyjazdem Julita nic nie wskóra, a jej mąż da jej jasno do zrozumienia, że nigdy nie wybaczy jej tego co zrobiła. Sałatka zda sobie sprawę, że jest na przegranej pozycji i zrezygnuje z ponownego spotkania z Józkiem. Tylko co będzie z Julcią? Czy zostanie pod opieką Julity, a może sąd zdecyduje, aby została przy ojcu? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Niewidomy Herman będzie miał wypadek! Nie uwierzycie kto przyjdzie mu z pomocą!

Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk)
Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk)
Najnowsze