Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Rozwód Julity i Józka! Już nigdy nie zobaczy niewiernej żony

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Rozwód Julity i Józka! Już nigdy nie zobaczy niewiernej żony

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Rozwód Julity i Józka! Już nigdy nie zobaczy niewiernej żony

2021-06-16 20:45

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Józek (Patryk Pniewski) w końcu rozwiedzie się z niewierną Julitą (Katarzyna Sawczuk), która w Niemczech zdradziła go z kolegą z drużyny Alvaro (Leonardo Marques) . Józef nie mógł tego przeboleć, jednak długo zbierał się, aby złożyć papiery rozwodowe. To jego nowa ukochana Gabrysia (Marta Juras) natknęła go, aby w końcu rozwieść się z żoną. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej dojdzie do ich rozwodu i Józek już nigdy nie będzie musiał oglądać swojej byłej!

Józek rozwiedzie się z Julitą w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

W nowym „Barw szczęścia” po wakacjach Józek rozwiedzie się z niewierną Julitą, z którą ma córkę Julcię (Julia Staniszewska). Zdrada Julity bardzo dotknęła Józka, który świata poza nią nie widział Myślał, że ma kochającą żonę jednak rzeczywistość okazała się inna. Julita zdradziła go tuż po ich wspólnym wyjeździe do Niemiec, gdzie mieli rozpocząć lepsze życie. Niewierna żona wykorzystała pierwszą lepszą okazję i zdradziła Józka z kolegą z drużyny! Niestety Sałatka był świadkiem całej tej sytuacji, dlatego tak bardzo go to dotknęło. Załamany Józek wrócił do Polski i ze swoich problemów zwierzył się Darkowi (Andrzej Niemyt). Od tego czasu zaczął walczyć z Julita o Julcie i bardzo zaangażował się w relację z Gabrysią, byłą dziewczyną Janickiego. Sałatka tak oszalał na jej punkcie, że po chwili znajomości nawet się jej oświadczył, jednak dyrektorka szkoły w 2459 odcinku „Barw szczęścia” odrzuciła jego zaręczyny. Gabrysia dała mu jasno do zrozumienia, że najpierw musi rozwiązać swoje sprawy z Julitą! Wówczas Józek uznał, że to najwyższa pora na rozwód i udał się do Natalii (Maria Dejmek), aby pomogła mu rozwieść się z Julitą!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Dominika wpakuje się w niezłe kłopoty! Zgarnie ją policja?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w końcu dojdzie do sprawy rozwodowej Józka i Julity. Jednak prawdopodobnie sama zainteresowana nie zjawi się na sali rozpraw. Na profilu „Barw szczęścia” na Instagramie pojawiło się zdjęcie z rozprawy, na którym nie ma Julity! Katarzyna Sawczuk już jakiś czas temu odeszła z serialu, pewnie dlatego nie pojawi się na sprawie rozwodowej. Aczkolwiek w jej imieniu pewnie będzie występować teściowa Józka, Urszula (Bożena Stachura), której adwokatem będzie równie długo niewidziany Klemens (Sebastian Perdek), który wraca do „Barw szczęścia” po dłuższej przerwie. Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej dojdzie do rozwodu Józka i Julity?

Spójrz również: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Wiele na to wskazuje, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Julita i Józek będą już po rozwodzie. Urszula raczej nie będzie robić żadnych problemów, gdyż zdaje sobie sprawę, że jej córka źle postąpiła. Mając na uwadze Józka starała się robić wszystko, aby nie stracił on kontaktu z Julcią. W 2374 odcinku „Barw szczęścia” przywiozła ją nawet do Polski, aby Sałatka mógł spędzić z nią trochę czasu. Prawdopodobnie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej rozwód przebiegnie sprawnie, a Józek raz na zawsze zapomni o byłej żonie i już nigdy więcej nie będzie musiał jej oglądać!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

Najnowsze