Barwy szczęścia, odcinek 2459: Gabriela odrzuci oświadczyny Józka. Nigdy nie zapomni o Darku

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2459: Gabriela odrzuci oświadczyny Józka. Nigdy nie zapomni o Darku

Barwy szczęścia, odcinek 2459: Gabriela odrzuci oświadczyny Józka. Nigdy nie zapomni o Darku

2021-05-19 15:44

W 2459 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia (Marta Juras) nie zgodzi się zostać żoną Józka (Patryk Pniewski)! Choć Józek na odpowiedź ukochanej będzie musiał trochę poczekać, to decyzja jaką podjęła Gabi z pewnością mu się nie spodoba! W 2459 odcinku "Barw szczęścia" Niedzielska wyzna, że nie przyjmie jego oświadczyn, ale zapewni piłkarza, że to jeszcze nie jest jej ostatnie słowo! Po szczerej rozmowie z ukochaną Józek zrozumie pobudki Gabrysi, jednak zapewni ją, że nigdy nie przestanie walczyć o tą relację!

"Barwy szczęścia" odcinek 2459 - środa, 2.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Józek postanowi oświadczyć się swojej ukochanej, jednak ta w 2459 odcinku "Barw szczęścia" po dniu przemyśleń odrzuci jego zaręczyny! Sałatka nie będzie krył swojego rozczarowania decyzją Gabi, zwłaszcza, że bardzo zależało mu na tej relacji. Przy Gabrysi zapomniał o zdradzie Julity (Katarzyna Sawczuk) i ponownie otworzył się na miłość! Kobieta była jego lekarstwem na złamane serce, które przy niej zaczęło ponownie tętnić miłością! Sałatka zakochał się do tego stopnia, że w postanowił sformalizować swój związek z dyrektorką szkoły, jednak ona w 2459 odcinku "Barw szczęścia" nie podzieli jego chęci i nie przyjmie pierścionka!

Patrz także: Barwy szczęścia, odcinek 2450: Wielki powrót Grety. Zniszczy Jowitę i złoży Alanowi propozycję nie do odrzucenia

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie

W 2459 odcinku "Barw szczęścia" Niedzielska, widząc załamanie Józka, postanowi podnieść go na duchu. Wyzna mężczyźnie, że to, że nie zgodziła się teraz za niego wyjść nie oznacza, że nigdy nie zmieni zdania. W 2459 odcinku "Barw szczęścia" oznajmi Sałatce, że nie jest jeszcze na to gotowa. Decyzja Gabi zasmuci piłkarza, jednak zrozumie jej obawy.

- Czasem człowiek pudłuje. Też w życiu... Choć milion razy wolałbym takie pudło na stadionie - westchnie rozczarowany. Wtedy w 2459 odcinku "Barw szczęścia" Gabi przytuli się do niego, po czym wyzna - To znaczy... "nie teraz" i uśmiechnie się do Józka, dodając jeszcze - Zobaczysz, że to wyjdzie nam na dobre.

Wówczas w 2459 odcinku "Barw szczęścia" Sałatka zda sobie sprawę, że za szybko wyskoczył z tymi zaręczynami, ale wyzna ukochanej, że to już wynika z jego natury. Wszelkie sprawy woli załatwiać szybko tak samo jak na boisku. Jednak, gdy Niedzielska wytłumaczy mu swoją decyzję, zrozumie jej tłumaczenia i w 2459 odcinku "Barw szczęścia" podzieli jej zdanie.

- Jest jeszcze tyle spraw... Twój rozwód, załatwienie opieki nad Julką, znalezienie nowego klubu. No i mój doktorat... Ślub jest... na dalszym miejscu w tej naszej kolejce.

- Dam ci luz, dam ci przestrzeń - obieca Gabi, po czym uspokoi ją, że rozwód to tylko kwestia czasu, gdyż złożył już papiery, a sama Julita raczej nie będzie mu robić problemów. Aczkolwiek ukochana szybko ostudzi jego zapał i sprowadzi go na ziemię. - Ale do orzeczenia w sądzie minie jeszcze trochę czasu.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2456: Bożena i Bruno stracą Tadzia na zawsze! Nawet nie będą mogli go zobaczyć

Po odrzuconych zaręczynach jeszcze w 2459 odcinku "Barw szczęścia" Józek spotka się z Darkiem (Andrzej Niemyt). Przyjaciel wyzna mu, że decyzja Niedzielskiej wcale go nie zdziwiła - Mówiłem ci, że takie szybkie akcje to nie z nią - powie mu Janicki. Skruszony Sałatka przyzna mu rację i uzna, że faktycznie trochę się zagalopował. Jednak w 2459 odcinku "Barw szczęścia" wyzna byłemu chłopakowi Gabi, że nie zamierza się poddawać i dalej będzie walczył o jej serce!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2455: Koniec Agaty i Patryka. Zerwie zaręczyny ze zwykłej zazdrości, a sam zajmie się Oliwką

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze