Barwy szczęścia, odcinek 2450: Wielki powrót Grety. Zniszczy Jowitę i złoży Alanowi propozycję nie do odrzucenia

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2450: Wielki powrót Grety. Zniszczy Jowitę i złoży Alanowi propozycję nie do odrzucenia

Barwy szczęścia, odcinek 2450: Wielki powrót Grety. Zniszczy Jowitę i złoży Alanowi propozycję nie do odrzucenia

2021-05-19 13:05

W 2450 odcinku "Barw szczęścia" powróci stręczycielka Greta Domecka (Katarzyna Sowińska)! Kobieta zjawi się w fitness klubie, gdzie będzie szukała Alana (Rafał Maślak). Trener widząc Gretę w drzwiach dozna szoku i nie będzie krył swojego przerażenia. Jednak kobieta złoży mu bardzo kuszącą propozycję, która pozwoliłaby ich dwójce uniknąć odpowiedzialności karnej, tym samym zrzucając całą winę na Jowitę (Magdalena Żak)! Czy Alan skuszony propozycją Grety w 2450 odcinku "Barw szczęścia" ustanie na jej ofertę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2450 - środa, 19.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2450 odcinku "Barw szczęścia" w wielkim stylu powróci Greta, którą oskarżono o stręczycielstwo! Domecka trafiła do szpitala, po tym jak między nią a Alanem, który stanął w obronie Jowity, doszło do burzliwej awantury w efekcie czego straciła równowagę i spadła ze schodów! Greta straciła przytomność i zalała się krwią. Jak podaje swiatseriali.interia.pl po kilku miesiącach spędzonych w szpitalu w 2450 odcinku "Barw szczęścia" Greta ponownie o sobie przypomni! Pojawi się w fitness klubie, aby złożyć Alanowi propozycję nie do odrzucenia!

Domecka zjawi się w 2450 odcinku "Barw szczęścia" w fitness klubie, gdzie pracuje Alan i poprosi Celinę (Orina Krajewska) o kontakt z trenerem. Alan, widząc kobietę nie będzie krył swojego zaskoczenia - Greta...Co ty tu robisz? - zapyta wytrzeszczać wzrok. Jednak nim Greta zdąży odpowiedzieć zjawi się Celina, która nie rozpozna tajemniczej kobiety. - O pani Wieczorek! - powie uradowana, na co trener szybko odpowie twierdząco i zaprosi Gretę do siebie - Tak...już się znaleźliśmy. Omówimy trening w sali - powie przerażony, zapraszając Gretę na rozmowę na osobności.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2456: Bożena i Bruno stracą Tadzia na zawsze! Nawet nie będą mogli go zobaczyć

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Przerażony wizytą Grety w 2450 odcinku "Barw szczęścia", Alan od razu zapyta Domecką - Dobra o co ci chodzi? Bo na pewno nie o ćwiczenia - doda trzaskając drzwiami. Wtedy Greta złoży Alanowi ciekawą, choć nie do końca legalną propozycję, która obydwojgu pozwoliłaby uniknąć odpowiedzialności karnej! Greta, chcąc oczyścić się z zarzutów za stręczycielstwo, zaproponuje trenerowi współpracę. On zezna na jej korzyść, a zamian ona wyjawi sądowi, że jej upadek ze schodów był tylko nieszczęśliwym wypadkiem!

- Mam dla ciebie propozycję. Powiem prosto z mostu: chodzi o mój proces. Jeśli będziesz zeznawał na moją korzyść, ja powiem na twojej rozprawie, że całe zajście w moim domu to był po prostu nieszczęśliwy wypadek... Oboje na tym skorzystamy. Przysługa za przysługę...

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2451: Iwona rozkocha w sobie bogatego biznesmena. Skusi się na jego pokaźne konto bankowe?

Słysząc słowa Grety w 2450 odcinku "Barw szczęścia" Alan pogrąży się w myślach. Zeznanie na korzyść Domeckiej, a więc  wrobienie Jowity w sprawę ze stręczycielstwem bardzo by mu się opłacało! Tym samym sam uniknąłby odpowiedzialności za wypadek Grety! Czy Alan przystanie na propozycję Domeckiej, jaka padła w 2450 odcinku "Barw szczęścia" i całą odpowiedzialność za biznes z dziewczynami zrzuci na Jowitę? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach "Barw szczęścia"!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2451: Półnaga Sławka w intymnej sytuacji wyzna Justinowi swoje uczucia. Patryk tego nie przeżyje

Najnowsze