Barwy szczęścia, odcinek 2451: Iwona rozkocha w sobie bogatego biznesmena. Marek oszaleje z zazdrości?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2451: Iwona rozkocha w sobie bogatego biznesmena. Marek oszaleje z zazdrości?

Barwy szczęścia, odcinek 2451: Iwona rozkocha w sobie bogatego biznesmena. Skusi się na jego pokaźne konto bankowe?

2021-05-16 15:31

Na Iwonę (Izabela Zwierzyńska) w 2451 odcinku "Barwy szczęścia" wreszcie czeka wielka niespodzianka od losu! Od kiedy zostawił ją Marek (Marcin Perchuć), kobieta nie ułożyła sobie życia uczuciowego. Niebawem w "Barwy szczęścia" pojawi się u niej bardzo trudny pacjent Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), który wyprowadzi ją z równowagi. Mężczyzna również poczuje do Pyrki gorące uczucia, a wkrótce okaże się, że będzie chciał ją zdobyć swoim bogactwem. Marek pożałuje, że zostawił Iwonę, która rozkocha w sobie biznesmena?

"Barwy szczęścia" odcinek 2451 - czwartek 20.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2451 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona pozna mężczyznę, któremu zawróci w głowie. Tomasz pojawi się w jej gabinecie i okaże się być wyjątkowo trudnym pacjentem. Wyprowadzi ją z równowagi, ale mimo wszystko Pyrka będzie w pracy, więc zdoła zachowywać się profesjonalnie. Zleci mężczyźnie badania, po czym wypuści go z gabinetu. Niestety Tomasz straci przytomność! Iwona natychmiast rzuci się na pomoc niefrasobliwemu pacjentowi.

Sytuacja w 2451 odcinku "Barwy szczęścia" stanie się krytyczna. Gdyby nie Pyrka, Tomasz mógłby mieć bardzo poważne problemy. Po całej sytuacji mężczyzna będzie wdzięczny lekarce i nie zostawi tak tej znajomości. 

Przeczytaj: Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? Została blondynką i przeszła do serialu TVN. Zmieniła wygląd i nie będzie już Izą Chodakowską - ZDJĘCIA

Niebawem w "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że Tomasz to biznesmen, który nie narzeka na brak pieniędzy. I właśnie tym postara się zaimponować Iwonie. Zacznie adorować kobietę i obdarowywać ją kosztownymi prezentami. Stanie się jej prawdziwym wielbicielem! To będzie dla Pyrki miła odmiana po tym, jak potraktował ją Marek. Zloty długo zwodził dziewczynę, która liczyła na oświadczyny. Do tego jednak nie doszło, a Marek ostatecznie ją porzucił mówiąc wprost, że jej nie kocha! Pyrka nie zniosła tego dobrze i musiała szukać pomocy u Huberta (Marek Molak).

Przeczytaj: Koniec BrzydUla 2. Nie będzie rozwodu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku! Pogodzą się w wyjątkowym dla nich miejscu? - ZDJĘCIA

W "Barwy szczęścia" nowy mężczyzna w życiu Iwony, będzie dla niej zaskoczeniem. Tomasz nie zrobi na Pyrce najlepszego pierwszego wrażenia, ale może sprawdzi się u nich znane powiedzonko "kto się czubi, ten się lubi". Tomasz w "Barwy szczęścia" będzie zabiegał o względy Pyrki wykorzystując swoją pozycję i pieniądze. Marek może czuć się zazdrosny, że jego byłą partnerkę biznesmen obsypuje kosztownościami. O tym, co wyniknie z tej znajomości dowiemy się w kolejnych odcinkach "Barwy szczęścia". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze