Koniec BrzydUla 2. Nie będzie rozwodu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku! Pogodzą się w wyjątkowym dla nich miejscu?

i

Autor: TVN Koniec BrzydUla 2. Nie będzie rozwodu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku! Pogodzą się w wyjątkowym dla nich miejscu?

Koniec BrzydUla 2. Nie będzie rozwodu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku! Pogodzą się w wyjątkowym dla nich miejscu? - ZDJĘCIA

2021-05-16 14:05

Koniec "BrzydUla" w ostatnim 153 odcinku będzie przełomowy dla Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Rozwód Dobrzańskich zejdzie na dalszy plan kiedy nadejdzie szczególny dzień - kolejna 11. rocznica ich ślubu. Marek nie będzie wiedział jak się zachować wobec żony, a Ula wróci pamięcią do wydarzeń z przeszłości, kiedy razem z ukochanym świętowali ślub w wyjątkowy sposób. Choć Ula i Marek tak naprawdę się nie pogodzili, to w ostatnim 153 odcinku "BrzydUla" padną sobie w ramiona, zaczną się całować i znów będą razem! Zdjęcia z finału "BrzydUla" przed przerwą wakacyjną pokazują ich szczęśliwych jak dawniej. A może to retrospekcje i wspomnienia Uli? Poznacie szczegóły!

"BrzydUla" 2 odcinek 153 ostatni przed wakacjami - piątek, 21.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7\

Czy na koniec "BrzydUla" 2 Ula i Marek wreszcie się pogodzą? Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim 153 odcinku "BrzydUla" w dzień 11-stej rocznicy ślubu Dobrzańskich! Na pewno do żadnego rozwodu jeszcze nie dojdzie, bo sąd wyznaczył termin pierwszej rozprawy dopiero za jakiś czas. A mimo to Marek nadal będzie mieszkał w nowym, wynajmowanym mieszkaniu z dala od żony i dzień. Z okazji rocznicy ślubu w 153 odcinku "BrzydUla" zjawi się jednak w domu z kwiatami. Wprawi Ulę w osłupienie kiedy stanie w progu z niespodzianką dla żony, z którą chce się rozwieść i której zdrady nie potrafi wybaczyć, ani zapomnieć!

Nie przegap: Koniec BrzydUla 2. Burzliwy finał rocznicy ślubu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku . Uciekną razem z domu i dadzą się ponieść uczuciom

Reakcja Uli w 153 odcinku "BrzydUla" będzie natychmiastowa. Ucieknie z domu przed Markiem do pobliskiego lasu. Właśnie tam razem z mężem świętowali poprzednie rocznice ślubu, na romantycznych spacerach, podczas których całowali się, nie szczędząc sobie czułości. I właśnie wtedy na koniec "BrzydUla" Ula przypomni sobie tamte, szczęśliwe chwile, a widzowie zobaczą wyjątkowe sceny z udziałem Dobrzańskich. W naszej galerii zdjęć z 153 odcinka "BrzydUla" możecie już teraz obejrzeć jak Ula i Marek są znowu razem i wcale się nie rozwodzą. Tyle tylko, że to tylko retrospekcje.

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Sprawdź też: Koniec BrzydUla 2. Sensacyjna decyzja TVN w sprawie emisji! Nie chcą już dłużej ciągnąć kryzysu Uli i Marka

Tak naprawdę w 153 odcinku "BrzydUla", ostatnim przed wakacyjną przerwą Ula i Marek uciekną razem z domu, tuż po tym jak Dobrzańska dostanie kwiaty od męża. Dotrą razem do miejsca w lesie, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile, gdzie spędzali rocznice ślubu przed laty. Niestety tym razem będzie inaczej!

Między Ulą i Markiem emocje wezmą górę, padnie wiele bolesnych słów i w 153 odcinku "BrzydUla" nic nie będzie wskazywało na to, że się pogodzą i odwołają rozwód. - Z czego mam się cieszyć? Że pamiętałaś o naszej rocznicy? Teraz? - zapyta Ula. - Zawsze pamiętałem...

- A teraz trzeba było zapomnieć! I innym nie przypominać - powie lodowatym tonem Dobrzańska. A Marek w 153 odcinku "BrzydUla" zacznie się tłumaczyć. - Chciałem ciebie przeprosić za wczoraj i dzisiaj to rocznica...

- I chciałeś mi zrobić przyjemność? - stwierdzi Ula, dla której to będzie wyjątkowo bolesna rozmowa. - Tak chyba tak... - odpowie Marek. Wtedy w 153 odcinku "BrzydUla" Ula powie to, co długo dusiła w sobie. - Już zrobiłeś! Rozwodem, wyprowadzką! Nowymi kapciami do twojego mieszkania! Tyle przyjemności ostatnio! Dziękuję, wystarczy! - krzyknie. Marek nie pozostanie jej dłużny. - Tak byś wolała?! 

- Tak! Bez ciebie, lepiej, prawdziwiej... - powie Ula ze łzami w oczach. - W takim razie będziesz miała wiele okazji na to "lepiej" beze mnie - stwierdzi oburzony jej wyznaniem Marek. - Świetnie - doda Ula. - Ja w ogóle nie muszę przychodzić! - rzuci jeszcze. - To nie przychodź! Na pewno nie będę cię prosić! - stwierdzi Ula.

- Ja ciebie też... Zaczynam ciebie nienawidzić... - wyzna nagle Marek. - Ja ciebie bardziej! Nikt mnie nigdy tak nie wkurzał! Jak ty!

A już po chwili Ula i Marek w ostatnim 153 odcinku "BrzydUla" zaczną się całować! Wygląda na to, że naprawdę się pogodzą!

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ z ostatniego 153 odcinka "BrzydUla" >>>

BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze