Koniec BrzydUla 2. Sensacyjna decyzja TVN w sprawie emisji! Nie chcą już dłużej ciągnąć kryzysu Uli i Marka

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2. Sensacyjna decyzja TVN w sprawie emisji! Nie chcą już dłużej ciągnąć kryzysu Uli i Marka

Koniec BrzydUla 2. Sensacyjna decyzja TVN w sprawie emisji! Nie chcą już dłużej ciągnąć kryzysu Uli i Marka

2021-05-07 15:40

"BrzydUla 2" pojawiła się na ekranach TVN7 po 10 latach od emisji pierwszej części serialu. Chociaż wyniki oglądalności "BrzydUla 2" są imponujące, stacja TVN podjęła sensacyjną decyzję o zakończeniu historii Dobrzańskich. Wiadomo już, że ostatni odcinek "BrzydUla 2" w wiosennej ramówce, zostanie wyemitowany najpóźniej 28 maja. Niestety na fanów serialu czeka przykra niespodzianka. Losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) nie będą trwały w nieskończoność. Stacja nie może przedłużać wątku kryzysu Dobrzańskich. Kiedy padnie ostatni klaps na planie "BrzydUla 2"?

"BrzydUla 2" kiedy koniec serialu?

"BrzydUla" podbiła serca widzów już 10 lat temu, kiedy to zagubiona Ula weszła w progi F&D i z miejsca zakochała się w Marku Dobrzańskim. Losy Cieplak tak porwały Polaków, że TVN postanowił nakręcić kontynuację hitu sprzed lat, a co ciekawe tylko w Polsce zdecydowano się na produkcję dodatkowej części międzynarodowego hitu. W innych państwach losy Cieplak kończyły się tylko na pierwszej części. Niestety historia Uli nie może trwać w nieskończoność. Wiadomo już, że jeśli chodzi o wiosenną ramówkę, ostatni odcinek "BrzydUla 2" zostanie wyemitowany najpóźniej 28 maja. Wątek Dobrzańskich zobaczymy na pewno jesienią 2021 r., ale co dalej?

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Jasiek odzyska miłość swojego życia! To nie będzie Lotta

BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!

Dlaczego "BrzydUla 2" znika z TVN7?

"BrzydUla 2" na pewno nie będzie trwała w nieskończoność. Jak podaje zastępca dyrektora programowego TVN - Bogdan Czaja, w rozmowie w portalem wirtualnemedia.pl, wyniki oglądalności "BrzydUla 2" są znakomite, ale historia Uli i Marka musi niebawem dobiec końca. 

- Nawet gdyby „Brzydula” nadal osiągała bardzo dobre wyniki oglądalności, finał telenoweli odbędzie się najpóźniej w połowie 2022 roku. - To nie jest soap jak „Na Wspólnej”, gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami. Ta historia była zaplanowana na sto kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej rozciągać w nieskończoność. Zobaczymy jakie będą pomysły scenarzystów, jeśli uznamy że jest potencjał do kontynuacji to być może nagramy jeszcze odcinki na pierwsze półrocze 2022 roku - podsumowuje zastępca dyrektora.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 810: Blanka i Radwan umrą razem po wybuchu w Leśnej Górze? W ostatniej chwili wyznają sobie miłość - ZWIASTUN

Co dalej z Ulą i Markiem z "BrzydUla 2"?

Jak widać, "BrzydUla 2" będzie obecna na ekranach TVN7 jeszcze do końca 2021 r. Możliwe, że wątek Uli i Marka zostanie przedłużony nawet na 2022 r., ale fani nie mogą liczyć na historię Dobrzańskich, rozciągniętą w długiej perspektywie. Obecnie w "BrzydUla 2" kryzys Uli i Marka trwa, małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie, a Dobrzański wyprowadza się z domu. W tej sytuacji trudno mówić o szybkim pogodzeniu się pary, ale nie jest to wykluczone. Na pewno scenarzyści "BrzydUla 2" przygotowali dla widzów niemałe niespodzianki. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany