Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Dominika wpakuje się w niezłe kłopoty! Zgarnie ją policja?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Dominika wpakuje się w niezłe kłopoty! Zgarnie ją policja?

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Dominika wpakuje się w niezłe kłopoty! Zgarnie ją policja?

2021-06-16 13:34

W nowym sezonie „Barw szczęścia” Dominika (Karolina Chapko) nieźle nawywija, do tego stopnia, że aż zgarnie ją policja! Bardzo możliwe, gdyż Karolina Chapko wrzuciła na swoją relację na Instragramie dość wymowne zdjęcie, z którego wynika jednoznacznie, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Dominika może mieć poważne problemy! Dodatkowo, jeżeli ten scenariusz się sprawdzi, to w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach do obsady dołączy nowy aktor! Co przeskrobie jej bohaterka?

Dominika trafi do więzienia w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach emocji z pewnością nie zabraknie! Sporo podzieje się w wątku Dominiki, która w ostatnim czasie dużo przeszła. Nieudany związek ze Stawickim (Piotr Borowski), który zrobił z niej kochankę i służącą oddalił ją od przyjaciół Renaty (Anna Mrozowska) i Damiana (Michał Lesień), a na dodatek sprawił, że po raz kolejny zawiodła się na mężczyznach. Prawdziwy zwrot akcji wydarzył się w jej wątku w 2426 odcinku „Barw szczęścia”, gdy dostała tajemniczego SMS-a od mężczyzny, z którym kiedyś byłą związana. W pierwszej chwili pomyślała, że Zbyszkowi jeszcze mało, jednak on w następnym 2427 odcinku „Barw szczęścia” szybko rozwiał jej wątpliwości i zapewnił ją, że jest szczęśliwy z Anetą (Zofia Zborowska).

Patrz też: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Szybko okazało się, że nadawcą wiadomości był Sebastian (Marek Krupski), z którym miała brać ślub, ale ostatecznie do ślubu nie doszło, a ich związek się rozpadł. Sebastian długo zbywał Dominikę, jednak w 2453 odcinku „Barw szczęścia” wyjawił jej prawdę o swoim wypadku i oznajmił, że już nigdy nie będzie mógł chodzić! Aczkolwiek, nigdy o niej nie zapomniał ani o uczuciu, jakim ją darzył, także jej zmiękło serce na widok dawnego ukochanego. Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia po wakacjach postawni do niego wrócić? Czy to Sebastian wkręci ją w niebezpieczny interes?

Zobacz także: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej na Dominikę będą czekać kolejne kłopoty. Karolina Chapko wstawiła na swoją relację na Instagramie zdjęcie z Jakubem Świderskim w stroju policjanta! Czy aktor znany z roli Błażeja Rybińskiego w „Na wspólnej” i Norberta Piątkowskiego z „Klanu” w nowym sezonie „Barw szczęścia” dołączy do obsady serialu? Wiele na to wskazuje, że na pieńku z aktorem będzie miała serialowa Dominika! Co zmaluje urocza kelnerka z Feel Good? Czy jej spotkanie z policją będzie miało związek z Sebastianem? A może Dominika coś porządnie przeskrobie? Czy trafi do aresztu? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze