Barwy szczęścia, odcinek 2526: Sebastian (Marek Krupski)

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odcinek 2427: Nagła śmierć Sebastiana? Dominika dostanie tragiczne wieści o niedoszłym mężu. To wina Stawickiego?

W 2427 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Dominiki (Karolina Chapko) dotrą tragiczne wieści na temat Sebastiana (Marek Krupski)! Czy jej niedoszły mąż popełni samobójstwo? Dominika dostanie dziwną wiadomość, o którą natychmiast posądzi Stawickiego (Piotr Borowski), ale on "zmiesza ją z błotem". Zbesztana przez Zbyszka była prostytutka dowie się, że Sebastian trafił do szpitala i jest w ciężkim stanie! Czy Sebastian umrze w 2427 odcinku "Barw szczęścia"? Jak ten dramat wpłynie dalej na życie Dominiki?

"Barwy szczęścia" odcinek 2427 - czwartek 15.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2427 odcinku "Barw szczęścia" do serialu wróci Sebastian! Dominika dowie się, że jej były narzeczony trafił do szpitala, bo próbował popełnić samobójstwo! Wszystko zacznie się w 2426 odcinku serialu, kiedy Dominika dostanie tajemniczą wiadomość od dawnego kochanka. Będzie przekonana, że ich autorem jest Stawicki, ale bardzo się pomyli...

W sms Dominika przeczyta wyznanie miłości i... pożegnanie na zawsze! Kelnerka zadzwoni do nadawcy wiadomości, ale nikt w 2426 odcinku "Barw szczęścia" nie odbierze telefonu. Była prostytutka naiwnie dojdzie do wniosku, że to Stawicki tak za nią zatęsknił i w środku nocy dosłownie zaleje go sms-ami! A skutki tego odczuje już w następnym, 2427 odcinku serialu, kiedy Stawicki przywoła ją do porządku i dzięki temu ona pozna prawdę o Sebastianie!.

Przypomnijmy, że niewiele brakowało, aby Dominika została żoną Sebastiana w "Barwach szczęścia". Ale podczas uroczystości wybuchł wielki skandal z udziałem panny młodej. Sebastian nie zniósł faktu, że jego narzeczona rozbierała się przed jednym z weselników i ostatecznie, ani ślubu, ani dalszego ciągu związku już nie było. Potem pan młody próbował nawiązać bliższą relację z Natalią (Maria Dejmek), ale kiedy i to nie wypaliło, zniknął z serialu. W 2427 odcinku "Barw szczęścia" jednak powróci, tylko w tragicznym stanie, na granicy życia i śmierci! Czy umrze? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1582: Żona Olewicza znów trafi do szpitala! Koszmarny wypadek na zawsze zmieni życie Olka

Barwy szczęścia, odcinek 2332 ZWIASTUN. Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu
Barwy szczęścia odc. 2121. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2121. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

Kiedy Stawicki ostro zaprzeczy w 2427 odcinku "Barw szczęścia" jakimkolwiek próbom kontaktu z Dominiką i doda, że nie chce mieć nią nic wspólnego, dziewczyna zacznie podejrzewać, że tajemniczym nadawcą dziwnego sms-a jest właśnie Sebastian!

Była narzeczona Sebastiana zadzwoni do jego córki Angeli (Helena Englert) i to od niej ostatecznie dowie się, że jej ojciec właśnie trafił do szpitala! Czy okaże się, że żegnał się czule z Dominiką, bo próbował popełnić samobójstwo?! Czy Sebastian przeżyje swój powrót do "Barw szczęścia" dowiemy się już w 2427 odcinku serialu!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1581: Straszny wypadek w Grabinie! Barbara nie będzie wiedziała kogo wpuszcza do domu. Nowy sąsiad Mostowiaków ma sporo na sumieniu

Barwy szczęścia, odc. 2223. Renata (Anna Mrozowska), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2223. Renata (Anna Mrozowska), Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Najnowsze