Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

i

Autor: Artrama Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

2021-06-17 19:48

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach szczęście Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) nie potrwa długo! Na świeżo upieczonych małżonków spadnie kolejny cios! W życiu Czapli rozegra się prawdziwy dramat! Kamila Kamińska niedawno urodziła córeczkę, a odcinki „Barw szczęścia” są kręcone ze sporym wyprzedzeniem, dlatego scenarzyści musieli nieźle pokombinować, co zrobić z wątkiem Reginy, aby schować ją w cień. Co czeka Czaplę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej?

Co wydarzy się w życiu Reginy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach rzadziej będziemy mogli oglądać na ekranach Reginę. Przypomnijmy, że pierwszego czerwca Kamila Kamińska i jej partner Michał Meyer zostali rodzicami córeczki Jaśminy Marii. Dlatego scenarzyści musieli wymyśleć, co zrobić w jej wątku, aby na spokojnie mogła zająć się pociechą. Wart wspomnieć, że w „Barwach szczęścia” Regina i Franek również spodziewają się dziecka, jednak w pierwszym odcinku nowego sezonu „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej będziemy świadkami ich długo wyczekiwanego ślubu, w czasie którego nie zabraknie emocji! Regina nie będzie mogła skupić się na przygotowaniach, gdyż będzie obawiać się, że były kochanek Remek (Piotr Sędkowski) zepsuje całą uroczystość. Na szczęście z pomocą ruszy szefowej Alan (Rafał Maślak), który do ochrony hotelu Stańskich zaangażuje swoich groźnie wyglądających kolegów, w tym Stasia Pyrkę (Olaf Kaprzyk)! Czy mężczyznom uda się powstrzymać nieobliczanego Remka?

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach już dzień po ślubie Regina nie będzie czuła się najlepiej i ku rozpaczy Franka trafi do szpitala, gdzie okaże się, że zagości tam na dłużej. Lekarze nie będą wiedzieli co dolega ukochanej Franka i będą musieli wykonać jej pakiet dodatkowych, specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niestety w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej pobyt Reginy w szpitalu znacząco się wydłuży, jednak przez cały czas przy jej łóżku będzie czuwał Falkowski.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze dolegliwości zdrowotne Reginy. W czasie, gdy przygotowywała się do koncertu fortepianowego bardzo bolały ją nadgarstki. Wówczas usłyszała od lekarzy, że choruje zespół cieśni nadgarstka, jednak ta diagnoza okazała się nietrafna! W 2218 odcinku „Barw szczęścia” w trakcie koncertu Czapla przedawkowała leki przeciwbólowe i straciła przytomność! Ku jej szczęściu na Sali znajdował się uznany profesor Kwapisz (Maciej Luśnia), który poszerzył jej diagnostykę i wykluczył wcześniejszą chorobę. W 2238 odcinku „Barw szczęścia” okazało się, że cierpi na boreliozę!

Spójrz także: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Czy powikłania po tej chorobie dadzą sobie znać tuż po ślubie z Frankiem? A może Regina usłyszy jeszcze inną diagnozę? Co jej będzie dolegać i czy uda się pokonać chorobę? Odpowiedzi na te pytania poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Zobacz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sławka nie odpuści Justinowi! Przejdzie metamorfozę, aby wkupić się w łaski młodszego kochanka

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze