Barwy szczęścia, odcinek 2353: Julita zdradzi Józka ze znanym piłkarzem! Zabierze jej córkę Julcię

i

Autor: Artrama/Instagram Barwy szczęścia, odcinek 2353: Julita zdradzi Józka ze znanym piłkarzem! Zabierze jej córkę Julcię

Barwy szczęścia, odcinek 2353: Julita zdradzi Józka ze znanym piłkarzem! Zabierze jej córkę Julcię

W 2353 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy wielki dramat w rodzinie Józka (Patryk Pniewski) i Julity (Katarzyna Sawczyk)! Wiele wskazuje na to, że żona skusi się na romans z innym piłkarzem, a serce Sałatki pęknie... Józek nie zniesie zdrady żony z przystojnym Brazylijczykiem Alvaro Dorato (Leonardo Marques) i odejdzie, zabierając ze sobą małą Julcię (Julka Staniszewska). Czy w 2353 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy koniec małżeństwa Sałatków?

"Barwy szczęścia" odcinek 2353 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 2353 odcinku "Barw szczęścia" to Darek (Andrzej Niemyt) zapyta Józka, czy ma jakieś problemy z Julitą. Przyjdzie mu to głowy, bo sałatka wrócił do Polski, a żonę i córkę zostawił w Niemczech. Józek zignoruje pytanie przyjaciela...

Jednak Darek będzie drążył temat i tak w 2353 odcinku "Barw szczęścia" dowie się od Urszuli (Bożena Stachura), że Julita wdała się w romans! Jak informuje "Świat Seriali" kochankiem Julity okaże się kolega Józka z drużyny, pochodzący z Brazylii Alvaro Dorato. Czy przystojniak z boiska rozdzieli na zawsze młodą rodzinę Sałatki? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli?

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Do spraw małżonków spróbuje włączyć się matka Julity, ale Józek poprosi Darka w 2353 odcinku "Barw szczęścia", by nie zostawiał go z nią sam na sam. Piłkarz będzie chciał mieć świadka tego, co ma jej do powiedzenia.

- Żałuję, że nie zabrałem ze sobą Julki... - zacznie. 

- Właśnie dlatego przyjechałam. Ze względu na dobro dziecka, proszę, daj Julicie szansę - przerwie mu Urszula.

Sałatka w 2353 odcinku "Barw szczęścia" sporzy prosto w oczy teściowej i stwierdzi, że nie ma mowy, by jeszcze kiedykolwiek zaufał żonie po tym, jak przyłapał ją w łóżku z Alvaro.

- To jest koniec. Nie chcę jej znać!

Sałatka zdradzi przyjacielowi w 2353 odcinku "Barw szczęścia" jakie ma plany wobec swojej rodziny. Zdradzony Józek nie podaruje żonie zniewagi i zabierze jej ich córeczkę, Julcię! 

- Jestem w szoku - powie Darek.

- Jaką gnidą musi być Alvaro, żeby wskakiwać żonie kolegi z drużyny do wyra! Żałuję, że mocniej mu nie przywaliłem, kiedy go wyciągnąłem z własnego łóżka - odpowie mu Józek. - Muszę jej odebrać córkę... Po moim trupie ten dupek będzie wychowywał moje dziecko! Nie daruję jej tego! Julita zniszczyła całe nasze życie - wykrzyczy Darkowi Sałatka. 

Czy Józek sprowadzi Julcię do Polski? Na pewno od 2353 odcinka "Barw szczęścia" zrobi wszystko, aby jak najszybciej odzyskać dziecko i zapomnieć o niewiernej żonie.  

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Stawicki po ślubie zabierze Anecie dzieci i wyrzuci ją ze swojego życia

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze