M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli?

M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli?

2020-12-15 14:01

W 1554 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zobaczy, że Iza (Adriana Kalska) wpadła w oko Michałowi (Paweł Deląg), uzależnionemu od hazardu pisarzowi, który skusił ją nową pracę w wydawnictwie! Chodakowska wyjedzie z szefem w podróż służbową do Portugalii, a po powrocie do męża cała trójka wybierze się na eleganckie przyjęcie. Michał w 1554 odcinku "M jak miłość" nie zdoła ukryć, że Iza bardzo mu się podoba. Rozdzieli ją z Marcinem? Najpierw zacznie od niewinnego prezentu...

"M jak miłość" odcinek 1554 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w "M jak miłość" kochają się i świata poza sobą nie widzą, ale do ich małżeństwa niebezpiecznie wkroczy Michał Ostrowski. Nowy szef Izy zaproponuje jej bardzo atrakcyjną posadę w wydawnictwie, które przejął podstępem. I tym samym Iza zastąpi u jego boku Joasię (Barbara Kurdej-Szatan)! Skusi żonę Marcina nie tylko większymi pieniędzmi, ale także propozycją wyjazdów zagranicznych i szybkiego rozwoju kariery.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek wybaczy Uli zdradę? Znów będzie piękna! - ZDJĘCIA

Już w 1554 odcinku "M jak miłość" Iza i Michał wrócą razem ze służbowej delegacji na targi książki w Portugalii. Właśnie wtedy Marcin zorientuje się, że uzależniony od hazardu pisarz ma ochotę na jego żonę! Nie dość, że Ostrowski podaruje Izie krępujący prezent, okazałego storczyka z wdzięczności za owocną współpracę, to jeszcze przy okazji ośmieszy Marcina. Bo Chodakowski w 1554 odcinku "M jak miłość" będzie miał dla żony tylko skromny bukiecik kwiatów. Dla Izy to jednak wystarczy.

Marcin w 1554 odcinku "M jak miłość" przekona się do czego jest zdolny Michał kiedy razem z Izą pójdzie na eleganckie przyjęcie do pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski). Specjalnie na ten wieczór Iza wystroi się w wyzywającą czarną suknię. Ostrowski nie oderwie od niej oczy, co nie umknie uwadze Chodakowskiego. Jak podaje "Świat Seriali" coraz bardziej zazdrosny mąż Izy w 1554 odcinku "M jak miłość" będzie gotowy na walkę o ukochaną!

M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina. Zobaczy horror w domu przyjaciółki Szymka – WIDEO, Kulisy

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1551: Szymek przekaże Izie i Marcinowi straszne wieści. Tylko 6-latek zobaczy jak ojciec katuje Amelkę

Pechowo na przyjęciu u pisarza w 1554 odcinku "M jak miłość" Marcin odbierze niepokojący telefon od Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Zostawi Izę, by ruszyć na kolejną akcję detektywistyczną i obserwować kolejnego podejrzanego. W ostatniej chwili Iza zrezygnuje jednak z towarzystwa Michała na służbowej imprezie. Wystawi Ostrowskiego, żeby być z Marcinem i poczuć dreszczyk emocji jako detektyw. Dla Chodakowskich będzie to wyjątkowa, namiętna noc w terenie.

Coraz bardziej zauroczony Michał nie zdoła jednak wybić sobie Izy z głowy... Niestety niedługo później w "M jak miłość" dojdzie do zdrady - Iza i Michał spędzą razem noc w hotelu!.

M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze