Barwy szczęścia. Niewidomy Herman będzie miał wypadek! Nie uwierzycie kto przyjdzie mu z pomocą!

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia. Niewidomy Herman będzie miał wypadek! Nie uwierzycie kto przyjdzie mu z pomocą!

Barwy szczęścia. Niewidomy Herman będzie miał wypadek! Nie uwierzycie kto przyjdzie mu z pomocą!

2021-07-08 10:17

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach poleje się krew! W życiu niewidomego masażysty Hermana (Maciej Raniszewski) wiele się wydarzy! Prawdopodobnie rozstanie się z Celiną (Orina Krajewska) i szybko znajdzie sobie nową kochankę, a na dodatek przy okazji zostanie ojcem! Ale to nie wszystko, gdyż w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Herman będzie miał wypadek! Na szczęście w porę ktoś zareaguje i ruszy mu z pomocą, dzięki czemu nie dojdzie do tragedii! Nie dacie wiary, kto będzie wybawcą masażysty! Poznajcie szczegóły!

Wypadek Hermana w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Na szczęście nie dojdzie do tragedii, dzięki jego tajemniczym wybawcom!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Hermana dojdzie do rewolucji! Ze spokojnego i poukładanego masażysty wyjdzie jego prawdziwe oblicze, ale niestety nie obędzie się bez momentów grozy! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nad jego związkiem z Celiną zawisną czarne chmury! Przypomnijmy, że Herman oświadczył się ukochanej, jednak ta nie zgodziła się wyjść za niego za mąż, jedynie przyjęła pierścionek zaręczynowy. Już w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" Celina pożałowała swojej decyzji, gdyż obok Hermana coraz częściej zaczęła pojawiać się Łucja (Sonia Jachymiak), opiekunka niewidomych dzieci, które przychodziły na zajęcia do fitness klubu Reginy (Kamila Kamińska). W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach ich związek prawdopodobnie się rozpadnie, jednak obiektem westchnień Hermana nie zostanie Łucja, a Malwina (Joanna Gleń)!

Patrz też: Celina z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Orina Krajewska przeszła niezwykłą metamorfozę

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Herman znacznie zbliży się do sekretarki Natalii (Maria Dejmek) i jej córki Emilki (Jessica Frankiewicz) i prawdopodobnie ta relacja przysporzy mu niemałych problemów! Herman bardzo zbliży się do Malwiny i nawiąże dobre relacje z Emilką, co przez dłuższy okres czasu nie udawało się nawet jej własnej matce! Niestety miłe chwile nie potrwają wiecznie, gdyż ktoś postanowi zniszczyć ich szczęście!

Maciej Raniszewski opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z planu "Barw szczęścia", na których widzimy, że Herman miał wypadek! Masażysta ma zakrwawioną rękę i nietęgą minę! Na szczęście to tylko jedyne obrażenie, jakie odniesie niewidomy masażysta, gdyż w porę z odsieczą ruszą mu przyjaciele Michaliny (Anna Pentz)! Adrian (Emil Lipski) i Dawid (Jan Wieteska) ani chwili się nie zawahają i wyruszą na pomoc Hermanowi! Dzięki ich szybkiej reakcji nie dojdzie do poważnej tragedii! Tylko komu będzie zależało na zemście na Hermanie?

Spójrz również: Barwy szczęścia. Natalia będzie z Klemensem. Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach po przerwie wakacyjnej za jego wypadkiem będą stali Przemek (Dobromir Dymecki) i Wioletta (Joanna Król), którzy poczują zagrożenie, że nowy facet Malwiny może przyczynić się do odebrania Emilki? Czy zdecydują się na tak desperacki krok? A może to Celina postanowi odegrać się na Hermanie, że ją zostawi? A może na jaw wyjdą jeszcze inne brudy z życia niewidomego masażysty? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Koniec problemów finansowych Pyrków. Hubert wciągnie Stasia w dochodowy interes!

Barwy szczęścia. Herman (Maciej Raniszewski)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Herman (Maciej Raniszewski)
Najnowsze