Barwy szczęścia. Koniec problemów finansowych Pyrków. Hubert wciągnie Stasia w dochodowy interes!

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Koniec problemów finansowych Pyrków. Hubert wciągnie Stasia w dochodowy interes!

Barwy szczęścia. Koniec problemów finansowych Pyrków. Hubert wciągnie Stasia w dochodowy interes!

2021-07-02 14:20

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach po kłopotach finansowych w domu Pyrków nie będzie już śladu! Hubert (Marek Molak) wysłuży się Stasiem (Olaf Kasprzyk), którego całą rodzina obwiniała, że nie dokłada się do rodzinnego budżetu! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Staś weźmie sobie te słowa do serca i znajdzie sobie nowe zajęcie, dzięki któremu będzie przynosił do domu grube pieniądze. Czy Hubert sprowadzi na młodszego brata niebezpieczeństwo tylko ze względu szybką chęć zysku?

Staś przejmie schedę głowy rodziny i będzie przynosił do domu grube pieniądze w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach kłopoty finansowe Pyrków pójdą w zapomnienie. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w domu Pyrków się nie przelewało. Odkąd rodzeństwo z powrotem przyjęło pod swój dach Iwonę (Izabela Zwierzyńska) z malutką Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) sytuacja pogorszyła się na tyle, że Hubert musiał podjąć się kolejnej pracy, aby rodzina miała za co żyć, a także mogła dalej opłacać pobyt Teresy (Joanna Lothe) i Fryderyka (Paweł Nowisz) w ośrodku.

Niestety, nowa praca Huberta mimo szybkiego zysku okazała się nie do końca legalna i Hubert miał z tego powodu nieprzyjemności. Pyrka był zaślepiony chęcią zdobycia szybkiej gotówki i nie słuchał rad swojej siostry, która nie raz razem z Klarą (Olga Jankowska) ostrzegały go przed szemranym interesem. Po utracie pracy, Hubert wrócił do pogotowia, jednak jego pensja nie powalała na kolana. Jednak najbardziej oberwało się Stasiowi, który jako jedyny nie dokładał się do rodzinnego budżetu, a prężnie korzystał z funduszy swojego rodzeństwa. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej w tej kwestii sporo się zmieni i to Staś będzie głównym żywicielem rodziny! To Hubert wciągnie go w kolejny dochodowy interes. Skończy podobnie jak starszy brat?

Patrz też: Barwy szczęścia. Natalia z Klemensem wychowa swoją córkę? Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Staś wymieni rękawice bokserskie na…. sztangę! Już w 2467 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Pyrka weźmie udział w zawodach sztangistów, z których wróci ze złotym pucharem i tysiącem złotych w kieszeni!

- Pierwsze miejsce – pochwali się Hubertowi i podziękuje bratu, że przekonał go do tego pomysłu - Miałeś rację z tą zmianą dyscypliny. Odkąd wszedłem w sztangę, ciągle wygrywam - stwierdzi zadowolony Staś, zaś Hubert nie będzie krył zdumienia z poczynań młodszego brata.

- Od początku wiedziałem, że masz predyspozycje – powie z dumą.

- Wygrałem tysiąc złotych. To moje pierwsze zarobione na sporcie pieniądze – pochwali się Hubertowi, który od razu w 2467 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zacznie mu wróżyć światową karierę, czym mocno zawstydzi Stasia, który od razu zaprzeczy.

- Dlaczego nie? Trzeba mierzyć wysoko – odpowie mu stanowczo Hubert i poklepie go po ramieniu.

Jeszcze w 2467 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Staś przekaże starszemu bratu kopertę wypełnioną pieniędzmi, jednak Hubert nie będzie chciał jej przyjąć!

- Mój wkład w budżet rodzinny – powie zadowolony z siebie młody sztangista.

- To twoje pierwsze zarobione pieniądze. Spraw sobie jakąś przyjemność. Zasłużyłeś – odpowie mu szczerze Hubert.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Byli kochankowie prostytutki Dominiki zemszczą się na niej, że ich odrzuciła?

Niedługo potem w „Barwach szczęścia” okaże się, ze słowa Huberta były prorocze i Staś zacznie osiągać coraz to większe sukcesy w zawodach sztangistów, co jednoznacznie wiążę się z większymi wpływami na jego koncie. Hubert będzie pod wrażeniem tego, jak radzi sobie jego młodszy brat i postanowi z nim pojechać na najbliższe mistrzostwa, aby z trybun śledzić poczynania obiecującego zawodnika! - Zrobię transparent i będę najgłośniejszym kibicem na trybunach – przyrzeknie bratu, po czym dojdzie do wniosku, że skoro jego kariera nabiera takiego tempa, to przydałaby się obok niego osoba, która zadbałaby o jego interesy.

- A skoro twoja kariera nabiera tempa, musimy pomyśleć o czymś jeszcze. Potrzebujesz... menadżera. Zaraz zaczną się kręcić dookoła ciebie podejrzane typy z jeszcze bardziej podejrzanymi umowami. Musimy znaleźć kogoś, komu będziesz mógł zaufać – doradzi młodemu, który już znalazł kandydata na to stanowisko!

- Już znalazłem. Kto zadba o moje interesy lepiej niż rodzony brat... – odpowie, czym nieźle zszokuje Huberta, lecz w głębi serca ogromnie ucieszy, że został obdarzony takim zaufaniem!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Łukasz zgada się z Alicją i obsmaruje byłego szefa? Wróci do dawnego zawodu?

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Hubert zgodzi się reprezentować interesy Stasia i zostanie jego menadżerem? Czy Staś zostanie mistrzem olimpijskim, a dom Pyrków zmieni się w piękną willę niczym posiadłość u Jezierskich? Czy najmłodszy z rodzeństwa zostanie głową rodziny i sam zapewni jej dostateczny byt? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!  

Zobacz też: Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

Barwy szczęścia, odc. 2387: Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Patryk (Konrad Skolimowski), Klara (Olga Jankowska), Staś (Olaf Kasprzyk), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2432: Staś (Olaf Kaprzyk)

i

Autor: Artrama
Najnowsze