Barwy szczęścia. Byli kochankowie prostytutki Dominiki zemszczą się na niej, że ich odrzuciła?

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia. Byli kochankowie prostytutki Dominiki zemszczą się na niej, że ich odrzuciła?

Barwy szczęścia. Byli kochankowie prostytutki Dominiki zemszczą się na niej, że ich odrzuciła?

2021-07-01 15:59

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sebastian (Marek Krupski) stanie na nogi po potwornym wypadku i postanowi zemścić się na Dominice (Karolina Chapko), że odrzuciła jego miłość? Bardzo możliwe, że w tym celu zgada się z byłym kochankiem swojej niedoszłej żony Damianem (Michał Lesień), który również dostał od niej kosza. Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej panowie połączą siły i wspólnie odegrają się na byłej prostytutce, która nagle stałą się tak bardzo wybredna co do mężczyzn?

Sebastian i Damian połączą siły i odegrają się na byłej prostytutce w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w wątku Dominiki dużo się zadzieje ze względu na jej przyszłość. Przypomnijmy, że Dominika zaczynała jako prostytutka, a jej możliwości mogliśmy obejrzeć na wieczorze kawalerskim Marka (Marcin Perchuć) i Jaworskiego (Jacek Kałucki). Lekko podpity mąż Krystyny (Bieluszko) próbował dobierać się do prostytutki, ale ona szybko sprowadziła go na ziemie. Następnie oskarżyła mężczyzn o gwałt i podrzuciła im narkotyki! W tym okresie w „Barwach szczęścia” z jej usług korzystał również Damian, który był alkoholikiem. Obydwoje byli na dnie, ale przynajmniej znali się od najgorszej strony i nie musieli przed sobą nikogo udawać. Jednak Dominika postanowiła zmienić swoje życie i skończyła z dawnym zawodem, a tym samym zerwała swoje kontakty z Damianem. Ojciec Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski) nieraz starał się ją odzyskać, jednak każda jego próba kończyła się porażką.

Patrz też: Barwy szczęścia. Dominika pozbędzie się Renaty i wróci do Damiana? Wykorzysta jego córkę i oczerni przyjaciółkę

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Następnie w „Barwach szczęścia” Dominika związała się z Sebastianem, z którym tworzyła udany związek. Niestety tej relacji ciągle nie mogła zaakceptować jego matka (Danuta Kowalska), która nie mogła znieść myśli, że jej syn pragnie ułożyć sobie życie z prostytutką! Kowalski nie posłuchał matki i oświadczył się ukochanej, jednak do ślubu nie doszło, gdy wyszło na jaw, że Dominika tak naprawdę nie skończyła z byłym życiem i sprzątała nago u jednego z gości weselnych Klemensa (Sebastian Perdek). Ich związek się skończył i Kowalski wyjechał, ale nigdy nie zapomniał o niedoszłej narzeczonej. Wrócił w dramatycznych okolicznościach w 2426 odcinku „Barw szczęścia”, gdzie przez swoją głupotę o mały włos nie stracił życia. Wówczas wysłał Dominice pożegnalnego SMS-a z wyznaniem miłości, a z czasem przełamał się i opowiedział jej, co przeżywał po ich rozstaniu. Byłej prostytutce zrobiło się żal Sebastiana, jednak nie dała mu żadnych sygnałów, że chciałaby spróbować związać się z nim ponownie. Kowalski zdawał sobie sprawę, że pewnie nie będzie chciała kaleki, jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wiele może się w tej kwestii zmienić!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Łukasz zgada się z Alicją i obsmaruje byłego szefa? Wróci do dawnego zawodu?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sebastian stanie na nogi i rozpocznie nowe życie? Bardzo możliwe, że Kowalski po tragicznym wypadku na basenie odzyska władze w nogach i będzie mógł funkcjonować jak dawniej. Marek Krupski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, gdzie widzimy, ze po wypadku nie ma już ani śladu! Sebastian uśmiecha się do obiektywu razem z byłym kochankiem swojej niedoszłej żony! Czy panowie połączą siły i w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach postanowią odegrać się na Dominice, że ich odrzuciła? Tym bardziej, że w jej życiu w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach wiele się zmieni! Dominika najwyraźniej zapomni o byłych kochankach i zapragnie czegoś innego. Bardzo możliwe, że na jej celowniku znajdzie się dwójka młodych biznesmenów Prot (Andrzej Michalski) i Sergiusz (Mateusz Burdach), którzy w ostatnim czasie są stałymi bywalcami „Feel Good”. Czy kelnerka zwiąże się z młodymi wilkami biznesu i raz na zawsze zapomni o swoich byłych?

Spójrz również: Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej panowie zapragną zemsty na byłej prostytutce, widząc, że porzuciła ich dla bogatszych małolatów? Czy to oni wpakują ją w ręce policji? Do czego będą zdolni odrzuceni mężczyźni? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Zobacz też: Barwy szczęścia. Tak Hubert będzie się zabawiał w pracy z seksowną lekarką za plecami Klary

Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia, odc. 2089. Dominika (Karolina Chapko), Damian Wójcik (Michał Lesień)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2089. Dominika (Karolina Chapko), Damian Wójcik (Michał Lesień)
Najnowsze

Materiał sponsorowany