Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

2021-06-29 11:38

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach przystojny biznesmen Tomasz (Jakub Sokołowski) nie ustąpi i będzie uparcie walczył o Iwonę (Izabela Zwierzyńska). Kępski znacznie zbliży się do Pyrki i zabierze ją na nietypową wycieczkę, w czasie której pokaże jej na co naprawdę go stać! W nowym sezonie „Barw szczęścia” Kępski zrobi takie wrażenie na pięknej lekarce, że aż zwali ją z nóg! Nie będzie mogła z siebie wydusić ani słowa! Czy po tej sytuacji Pyrka spojrzy na milionera łaskawszym okiem i da sobie szanse na miłość? Zobaczcie ZDJĘCIA z ich nietypowej randki!

Tomasz Kępski w końcu oczaruje Iwonę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Iwona i Tomasz Kępski będą najgorętszą parą serialu! Choć przystojny milioner przy pierwszym spotkaniu z Pyrką się nie popisał, to w nowym sezonie „Barw szczęścia” zrobi wszystko, aby zmazać złe wrażenie! Przypomnijmy, że Tomasza Kępskiego poznaliśmy jeszcze w 2451 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami. Wówczas zapracowany biznesmen pojawił się w gabinecie Iwony i próbował wymusić od niej wyłącznie receptę i był głuchy na jej rady, że powinien zrobić sobie dodatkowe badania. Co więcej, zaczął obrażać Pyrkę i wyszedł z jej gabinetu trzaskając drzwiami! Kilka chwil później stracił przytomność na korytarzu i tylko dzięki szybkiej reakcji Iwony udało się go uratować! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kępski przejdzie metamorfozę i za wszelką cenę będzie chciał odpłacić się Pyrce za uratowanie życia!

Patrz też: Gwiazda Barw szczęścia ujawniła, co myśli o koleżance z planu! Olga Jankowska szczerze o Izabeli Zwierzyńskiej!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Tomasz zjawi się w gabinecie Iwony z bukietem pięknych kwiatów w podziękowaniu za udzieloną pomóc. Kępski w końcu zda sobie sprawę, że w życiu to zdrowie, a nie praca jest najważniejsze i postanowi podziękować Pyrce, że pomogła mu to uświadomić. Tak naprawdę, jego wizyta będzie miała jeszcze jeden cel! Przystojny milioner po uszy zakocha się w Iwonie i zrobi wszystko, aby zdobyć jej serce. W bukiecie kwiatów Tomasz schowa drogi pierścionek z brylantem, ale ten prezent nie przypadnie Pyrce do gustu! Jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kępski tak łatwo się nie podda i zabierze Iwonę na nietypową wycieczkę! Wówczas Iwona dowie się, jak Tomasz został milionerem, gdyż na własne oczy zobaczy, czym w rzeczywistości zajmuje się biznesmen. Kępski zabierze ją na przejażdżkę luksusowym autem w nietypowych okolicznościach przyrody, gdzie popisze się swoimi umiejętnościami za kółkiem! Pyrka będzie pod wrażeniem, tego jak radzi sobie Kępski. Sama również będzie chciała spróbować swoich sił, aczkolwiek jej już tak dobrze nie pójdzie.

- Jak nie z Tobą, to z kim miałbym wygrać – powie zadowolony z siebie Kępski, po czym Iwona zdoła wydusić tylko – No, dokładnie – wzruszając ramionami, gdyż ciągle będzie pod wrażeniem młodego biznesmena i wrażenia, jakie tym razem na niej wywarł.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Tak Hubert będzie się zabawiał w pracy z seksowną lekarką za plecami Klary

Czy to spotkanie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach sprawi, że początkowa niechęć do Tomasza przerodzi się w uczucie? Czy Iwona w końcu zapomni o krzywdzie, jaką wyrządził jej Marek (Marcin Perchuć) i otworzy się na miłość? Czy w końcu ułoży sobie życie i wraz z Tomaszem stworzy dom dla Wioletki  (Aurelia Żarnowiecka)? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Łukasz dręczony przez szefa. Przez aferę spali za sobą wszystkie mosty. Ucierpi na tym cała rodzina Sadowskiego

Barwy szczęścia. Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze