Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Iwona zakocha się we wrogu. Poleci na jego kasę i drogie prezenty

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Iwona zakocha się we wrogu. Poleci na jego kasę i drogie prezenty

Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Iwona zakocha się we wrogu. Poleci na jego kasę i drogie prezenty

2021-06-18 11:29

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Iwona (Izabela Zwierzyńska) w końcu odnajdzie miłość. Na jej drodze stanie przystojny biznesmen Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), który już raz dał jej nieźle popalić w przychodni! Ich spotkanie nie należało do najprzyjemniejszych i długo zapadło Pyrce w pamięci. Jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej mężczyzna przejdzie metamorfozę, a sama Iwona zmieni do niego podejście, gdy zobaczy, jak drogimi prezentami ją obdarowuję! Czy stworzą udany związek?

Czy Iwona w końcu odnajdzie szczęście w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach dużo zmieni się w życiu Iwony. Na drodze Pyrki stanie mężczyzna, z którym ma nienajlepsze doświadczenia. W 2451 odcinku „Barw szczęścia” Tomasz Kępski pojawił się u niej na wizycie, jednak to spotkanie zdecydowanie nie należało do udanych. Oporny pacjent bagatelizował swoje objawy i umniejszał kompetencje Pyrki. Nie chciał poddać się dodatkowym badaniom, obraził Iwonę, po czym wyszedł z gabinetu. Niedługo potem stracił przytomność i tylko dzięki szybkiej interwencji Pyrki udało się go uratować! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kępski postanowi odwdzięczyć się Iwonie za to, co dla niego zrobiła!

Patrz też: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kępski ponownie zjawi się w gabinecie Iwony i bukietem kwiatów. Będzie chciał podziękować Pyrce za uratowanie życia i zacznie podrywać lekarkę, jednak ona zszokowana zainteresowaniem biznesmena szybko utnie jego komplementy i przywoła go do porządku!

- Ja tylko na sekundkę, można? - zapyta Kępski, pukając do gabinetu Iwony, jednak ona w pierwszej chwili w 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach go nie rozpozna. Tomasz od razu przypomni jej, że to on był tym pacjentem, który wyrządził jej karczemną awanturę, po czym stracił przytomność na korytarzu. Po tych słowach Iwona od razu skojarzy z kim ma do czynienia!

- Miło pana widzieć w takiej dobrej formie, ale proszę się zarejestrować, jak inni pacjenci - uśmiechnie się Iwona.

- Zrobię to, ale najpierw chciałem panią przeprosić za moje skandaliczne zachowanie i z całego serca podziękować za uratowanie życia Jestem taki szczęśliwy, że chciałbym panią na rękach nosić z wdzięczności.

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Rozwód Julity i Józka! Już nigdy nie zobaczy niewiernej żony

W 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Iwonie nie spodoba się zachowanie Tomasz i postanowi sprowadzić go na ziemię.

- Jeśli chce się pan u mnie nadal leczyć, to proszę się ograniczyć do relacji pacjent - lekarz – upomni go, po czym doda, że mógł sobie darować te kwiaty, gdyż ona wykonywała tylko swoje obowiązki. Następnie wyprosi Kępskiego z gabinetu - A teraz przepraszam, zaraz mam pacjenta.

Ostatecznie w 2466 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Iwona przyjmie kwiaty, które dostała od Tomasza i z pięknym bukietem wróci do domu, czym od razu zwróci uwagę Agaty (Natalia Zambrzycka). Między kwiatami Iwona dostrzeże liścik w środku którego znajdzie się olbrzymi diament! Dziewczyny nie będą mogły uwierzyć w to, co widzą. - Cokolwiek to jest, nie powinno tutaj tego być! – powie poruszona Iwona i zdecyduje się na kolejne spotkanie z Tomaszem, aby oddać mu bardzo drogi prezent! Jednak mężczyzna tak łatwo jej nie odpuści, gdyż Iwona nie będzie świadoma tego, że Kępski się w niej zakochał i zrobi wszystko, aby byli razem, nieważne ile to by kosztowało!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Dominika wpakuje się w niezłe kłopoty! Zgarnie ją policja?

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kępskiego uda się zrealizować swój cel? Czy Iwona w końcu się ugnie, a on zdobędzie ja przy pomocy drogich prezentów? Czy Pyrka w końcu odnajdzie swoje szczęście? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Patrz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Stefan nigdy już nie będzie z Walerią! Kasia odsunie ojca od macochy - ZWIASTUN

Najnowsze