Gwiazda Barw szczęścia ujawniła, co myśli o koleżance z planu! Olga Jankowska szczerze o Izabeli Zwierzyńskiej!

i

Autor: ARTRAMA Gwiazda Barw szczęścia ujawniła, co myśli o koleżance z planu! Olga Jankowska szczerze o Izabeli Zwierzyńskiej!

Gwiazda Barw szczęścia ujawniła, co myśli o koleżance z planu! Olga Jankowska szczerze o Izabeli Zwierzyńskiej!

2021-06-25 12:44

Olga Jankowska, czyli Klara z "Barw szczęścia" na swojej relacji na Instagramie odpowiedziała na pytanie fanów, odnośnie tego, co sądzi o swojej serialowej bratowej Iwonie (Izabela Zwierzyńska). Zapytanie bardzo zaskoczyło żonę Huberta (Marek Molak), jednak jej odpowiedź szczególnie zszokowała samą Izabelę Zwierzyńską! W "Barwach szczęścia" dziewczyny bardzo się wspierają i zawsze mogą na siebie liczyć, ale czy praca na planie faktycznie układa się tak dobrze, jak widzimy na ekranach? Koniecznie sprawdźcie, co powiedziała Olga Jankowska!

Olga Jankowska szczerze o współpracy z Izabelą Zwierzyńską na planie "Barw szczęścia"!

W "Barwach szczęścia" relacje między Klarą a Iwoną od zawsze układały się bardzo dobrze. Iwona zawsze mogła liczyć na wsparcie Klary, a szczególnie przekonała się o tym, jak zaszła w ciążę ze swoim ojczymem, Markiem (Marcin Perchuć). Żona Huberta jako jedna z nielicznych nie potępiła jej za to, że związała się z Markiem i że z tego związku narodziła się przesłodka Wioletka (Aurelia Żarnowiecka). Klara zgodziła się zostać matką chrzęsną dziewczynki i zaoferowała Pyrce swoją pomoc. To także ona w dużej mierze przyczyniła się do pogodzenia Iwony z zawiedzionymi jej postępowaniem dziadkami Teresą (Joanna Lothe) i Fryderykiem (Paweł Nowisz), którzy nie mogli zrozumieć jak Iwona mogła związać się z mężem swojej tragicznie zmarłej mamy, Marii (Izabela Kuna).

W "Barwach szczęścia" Klara bardzo ceni również wiedzę i doświadczenie Iwony i to przez jej ostrzeżenia kazała Hubertowi odejść z "Łąki Wit", gdzie zajmował się wstrzykiwaniem podejrzanych kroplówek. Jak się okazało podejrzenia Iwony co do nielegalności działań Piotra Łąki (Ziemowit Wasielewski) okazały się słuszne, a mężczyzna trafił do więzienia. Jednak Hubert w porę nie posłuchał rad siostry i żony i również miał z tego powodu nieprzyjemności.

Patrz też: Barwy szczęścia. Radosne wieści u Grzelaków po zawale Basi. Rozpocznie nowe życie

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Fani "Barw szczęścia" byli bardzo ciekawi, czy aktorki poza planem dogadują się ze sobą tak dobrze, jak w "Barwach szczęścia". Jeden z nich zadał Oldze Jankowskiej w tym celu pytanie w popularnym Q&A na Instagramie. Aktorka nie kryła swojego zaskoczenia tym pytaniem, jednak z miłą chęcią postanowiła na nie odpowiedzieć. Jak się okazało prywatnie obie panie bardzo się lubią i uwielbiają spędzać ze sobą czas na planie "Barw szczęścia". Serialowa Klara tak opisała ich relacje: "Uwielbiam Izabelę Zwierzyńską! Więc zawsze się cieszę na możliwość spędzenia z nią czasu na planie. Nawet jak długi dzień przed nami, to wiem, ze milej mi ten dzień upłynie, kiedy jesteśmy razem." Relacje koleżanki z planu widziała sama zainteresowana, która nie kryła swojego wzruszenia słowami koleżanki! Jej reakcja świadczy o tym, że myśli tak samo jak jej serialowa bratowa!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Małgorzata w ramionach nagiego Wilka! Były kochanek Natalii ją też omota?

Jak widzimy relacje Klary i Iwony z "Barw szczęścia" mają się perfekcyjnie. Z pewnością w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach nie zabraknie również scen z udziałem dwóch bohaterek. Klara będzie próbowała rozwiązać miłosne problemy drugiej ze swoich bratowych, Agaty (Natalia Zambrzycka), która strasznie cierpi po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski), z kolei w życiu Iwony ponownie zaświeci słońce, gdyż do jej serca zapuka dobrze jej znany biznesmen Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), który podaruje jej nietypowy prezent! Iwona w sprawach sercowych z pewnością będzie mogła liczyć na wsparcie Klary. A jak ta relacja dalej się potoczy? Tego dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Otworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze