Barwy szczęścia. Radosne wieści u Grzelaków po zawale Basi. Rozpocznie nowe życie

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Radosne wieści u Grzelaków po zawale Basi. Rozpocznie nowe życie

Barwy szczęścia. Radosne wieści u Grzelaków po zawale Basi. Rozpocznie nowe życie

2021-06-24 16:08

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Basia (Sławomira Łozińska) wróci do zdrowia po zawale. Grzelakowa odzyska siły, dzięki pomocy swoich przyjaciół, którzy postanowili zmienić jej tryb życia i wyjdzie ze szpitala! Aldona (Elżbieta Romanowska) zadba, aby seniorka lepiej się odżywiała, z kolei Róża (Anna Gornostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowi) wprowadzą w jej życie więcej ruchu! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Basia stanie na nogi i będzie żyła pełnią życia jak za dawnych czasów!

Basia odzyska siły i w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach opuści szpital?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Basia będzie wracać do zdrowia po zawale. Tylko dzięki szybkiej reakcji Johna (Dawid Okafor), który był czujny, widząc, że babcia nie czuje się najlepiej, Grzelakową udało się uratować. Syn Adama (Bartosz Porczyk) i Sary (Dominika Kimaty) w porę zadzwonił na pogotowie, dzięki czemu uratował jej życie, choć Grzelakowa myślała, że to już koniec i w porę zdążyła pożegnać się z Zenkiem (Jan Pęczek). Na szczęście jej zły scenariusz się nie sprawdził i już w ostatnim 2465 odcinku "Barw szczęścia" przed wakacjami dowiedzieliśmy się, że Basia przeżyła zawał. W tym samym odcinku jej przyjaciele zdali sobie sprawę, że w ostatnim czasie sporo spadło na Grzelakową, która została ze wszystkim sama. Basia i Zenek zaprosili do siebie Aldonę, Borysa (Jakub Wieczorek) i ich syna Aleksa (Hubert Wiatrowski), po tym jak ich dom w Borkach doszczętnie spłonął przez łajdaka Kuczmę (Arkadiusz Nader), który chciał wyłudzić odszkodowanie. Poza tym, w związku z wyjazdem Julity (Katarzyna Sawczuk) do Niemiec, Basia zgodziła się dać Urszuli (Bożena Stachura) trochę wolnego, przez co spadła na nią obsługa wszystkich klientów i to właśnie jeden z nich przyczynił się do jej zawału w 2464 odcinku "Barw szczęścia".

Patrz też: Barwy szczęścia. Kuczma spalił dom Borysa i Aldony w Borkach, a teraz będzie śmiał im się w twarz

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jeszcze w ostatnim 2465 odcinku "Barw szczęścia" przed wakacjami najbliżsi Basi postanowili ją trochę odciążyć. Aldona uznała, ze wszyscy powinni zdecydowanie lepiej się odżywiać. Poza tym wraz z Borysem zgodziła się przejąć część obowiązków domowych, zaś Aleks zaoferował swoją pomoc w opiece nad Johem, natomiast Róża i Zdzisio uznali, że koniec z siedzącym trybem życia i że jak wyjdzie ze szpitala to wspólnie wrócą na zajęcia z jogi do Joli (Małgorzata Potocka), a także będą więcej spacerować! Okazuje się, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej postanowienia najbliższych Grzelakowej się spełnią, a ona sama powróci do rewelacyjnej formy!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Małgorzata w ramionach nagiego Wilka! Były kochanek Natalii ją też omota?

Ewelina Serafin, czyli serialowa Sławka, mama Patryka (Konrad Skolimowski) i Jowity (Magdalena Żak) wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie ze Sławomirą Łozińską! Seniorka wygląda na zdjęciu olśniewająco i aż promienieje, gdyż uśmiecha się od ucha do ucha! Czy to oznacza, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Basia wróci do zdrowia i po zawale nie będzie już śladu? Czy Grzelakowa odzyska siły i wróci do Zenka i Johna, który aż umierał ze strachu o swoją ukochaną babcię, szczególnie, iż myślał, że to on doprowadził ją do takiego stanu? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Iwona dostanie szokujący prezent! Tak milioner Tomasz zdobędzie Pyrkę w nowym sezonie?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze