Barwy szczęścia. Małgorzata w ramionach nagiego Wilka! Były kochanek Natalii ją też omota?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Małgorzata w ramionach nagiego Wilka! Były kochanek Natalii ją też omota?

Barwy szczęścia. Małgorzata w ramionach nagiego Wilka! Były kochanek Natalii ją też omota?

2021-06-24 11:35

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj) będzie realizował swój ukryty plan, w który wciągnie nie tylko Natalię (Maria Dejmek), ale również jej mamę Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska)! Wilk przyjmie niezłą taktykę i uśpi czujność wszystkich. Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Małgorzata da się tak łatwo zmanipulować i już zapomni, że przebiegły Wilk próbował porwać jej wnuczkę Leę (Lena Sobota) i wpakować jej córkę do więzienia za swoje brudne interesy?

Przebiegły Maciej Wilk przeciągnie na swoją stronę Małgorzatę i w ten sposób wkupi się w łaski Natalii w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Maciej Wilk nie da o sobie zapomnieć i ponownie zarzuci sidła na rodzinę Zwoleńskich! Przypomnijmy, że Wilk zamienił ich życie w prawdziwe piekło. Najpierw uwiódł Natalię, a potem próbował ją i Klemensa (Sebastian Perdek) wrobić w swoje brudne interesy, które realizował przy pomocy Aliny (Emilia Korsak). Wilk wpadł na cwany pomysł, jak wrobić swoich współpracowników, przy okazji usypiając ich czujność. Wpędził Alinę w ramiona Klemensa, a niczego nieświadomy prawnik postępował tak, jak ona zagrała. Jednak w końcu w "Barwach szczęścia" Klemens odkrył prawdę i zgłosił przestępców na policji i o mało co swojego czyny nie przepłacił życiem, gdyż rozpędzonym samochodem wjechał w niego właśnie Wilk. Niestety przebiegłemu Maciejowi było jeszcze mało i z zemsty postanowił postanowił porwać córkę Natalii, gdyż nie mógł przyjąć do wiadomości, że nie jest ona jego córką. Na szczęście malutkiej Lei nic się nie stało, gdyż Natalia zareagowała w porę, a przebiegły Wilk w końcu trafił za kratki!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Otworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W 2338 odcinku "Barw szczęścia" byli kochankowie ponownie się spotkali, jednak tym razem połączył ich zupełny przypadek przy zakupie auta. Wilk potraktował to jako znak i zapowiedział Natalii, że takie przypadki z pewnością nie dzieją się bez przyczyny! Maciej od razu przystąpił do ataku i próbował oczarować Natalię, jednak ona tym razem mu nie uległa i nie zgodziła się na ponowne spotkanie. Jednak Wilk tak łatwo się nie poddaje i z pewnością w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach będzie kontynuował tą znajomość, a do osiągnięcia swojego celu wykorzysta najbliższą osobę Zwoleńskiej!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Iwona dostanie szokujący prezent! Tak milioner Tomasz zdobędzie Pyrkę w nowym sezonie?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Wilk ugada się z Małgorzatą i Jerzym (Bronisław Wrocławski) i w ten sposób spróbuje dotrzeć do Natalii. Adrianna Biedrzyńska, czyli serialowa Małgorzata wrzuciła na swojego Instagrama gorące zdjęcie z serialowym Wilkiem i swoim mężem. Z kolei Adam Szczyszczaj, czyli serialowy Wilk poszedł o krok dalej i wrzucił swoje rozbierane zdjęcie tylko z Małgorzatą! Czy w ten sposób przeciągnie ją na swoją stroną i zawiąże z nią pakt, który pomoże mu odzyskać jej córkę? A może Wilk zasadzi swoje sidła na Małgorzatę, aby w ten sposób zemścić się na Natalii, że odrzuciła jego zaproszenie na kolację? Do czego w w nowym sezonie "Barw szczęścia" posunie się tym razem Maciej Wilk? Co knuje tym razem i czy osiągnie swój cel? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie :Barw szczęścia" po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Kuczma spalił dom Borysa i Aldony w Borkach, a teraz będzie śmiał im się w twarz

Najnowsze