Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Natalia znów wpadnie w sidła Wilka! Psychol, który zmienił jej życie w piekło będzie miał ukryty cel

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Natalia znów wpadnie w sidła Wilka! Psychol, który zmienił jej życie w piekło będzie miał ukryty cel

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Natalia znów wpadnie w sidła Wilka! Psychol, który zmienił jej życie w piekło będzie miał ukryty cel

2021-06-21 13:51

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach między Natalią (Maria Dejmek) a Maciejem Wilkiem (Adam Szczyszczaj) znowu będzie blisko! Mężczyzna nie da o sobie zapomnieć i ponownie zakręci się obok Natalii, która jak zawsze będzie miała wsparcie w Klemensie (Sebastian Perdek). Ostatnimi czasy Wilk porządnie namieszał w życiu Zwoleńskiej, próbując porwać jej córkę i wrabiając ich w swoje brudne interesy! Do czego tym razem posunie się Wilk w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej?

Wilk ponownie namiesza w życiu Natalii w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Wilk ponownie pojawi się w życiu Natalii i jej córeczki Lei (Lena Sobota). Mężczyzna, który zamienił życie Zwoleńskiej w piekło, teraz ponownie da o sobie znać! Przypomnijmy, że Natalia i Maciej Wilk kiedyś byli parą i wspólnie z Klemensem pracowali w jednej kancelarii. Jednak Wilk nie był do końca uczciwy względem swoich pracowników i za ich plecami z pomocą Aliny (Emilia Korsak) robił lewe interesy, ukrywając potężne sumy pieniędzy w domu Zwoleńskiej! Mężczyzna był też nieźle zafiksowany na punkcie małej Lei i nie potrafił zrozumieć, że w rzeczywistości nie jest ona jego córką! Zaplanował nawet porwanie córki, gdy Natalia w końcu zrozumiała, jaki jest naprawdę i poszła zeznawać przeciwko niemu na policji, aczkolwiek Zwoleńska przewidziała jego plany i w porę zareagowała! Na szczęście Lei nic się nie stało i Natalia mogła spać spokojnie do czasu, gdyż Wilk trafił za kratki! W 2338 odcinku "Barw szczęścia" byli kochankowie ponownie się spotkali przy okazji zakupu auta, jednak wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ich znajomość będzie kontynuowana!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Iwona dostanie szokujący prezent! Tak milioner Tomasz zdobędzie Pyrkę w nowym sezonie?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Wilk ponownie pojawi się w życiu Natalii i Klemensa. Sebastian Perdek wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widzimy całą trójkę uśmiechniętych byłych współpracowników. Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ponownie złączą siły, mimo tego, co wydarzyło się w przeszłości? Podły Wilk próbował zrzucić całą odpowiedzialność za swoje brudne interesy na Natalię i Klemensa, a gdy ten poszedł zeznawać przeciwko niemu i Alinie, która go oszukała, na policji, to o mało go nie zabił, wjeżdżając w niego rozpędzonym autem! Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach sprawy z przeszłości pójdą w zapomnienie?

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Otworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

Do czego posunie się Wilk w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Czy będzie próbował odzyskać odmienioną Natalię, którą przypadkiem spotkał w 2338 odcinku "Barw szczęścia"? Czy wykorzysta szansę, jaką zesłał na niego los i ponownie namiesza w jej życiu? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze