Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Utworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Utworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Otworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

2021-06-20 15:51

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach stanie się cud? Sebastian (Marek Krupski) po potwornym skoku do hotelowego basenu, który o mało co nie przepłacił życiem będzie chodził? Wiele na to wskazuje, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Sebastian wstanie na nogi i otworzy nowy biznes ze swoim przyjacielem Markiem (Marcin Perchuć) i kochankiem swojej niedoszłej żony Damianem (Michał Lesień). Czy panowie będą chcieli zemścić się na Dominice (Karolina Chpako) za krzywdy, jakie doznali z jej strony i to oni wpakują ją w ręce policji?

Sebastian stanie na nogi i postanowi zemścić się na Dominice w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach może stać się prawdziwy cud, ponieważ Sebastian prawdopodobnie stanie na nogi! Przypomnijmy, że Sebastian wrócił do „Barw szczęścia” w 2426 odcinku. Wówczas jego niedoszła żona Dominika otrzymała tajemniczego SMS-a z wyznaniem miłości i ostatecznym pożegnaniem. Kelnerka od razu pomyślała, że autorem wiadomości z pewnością jest Stawicki (Piotr Borowski), jednak on już w 2427 odcinku „Barw szczęścia” rozwiał jej wątpliwości. To Marek naprowadził ją na właściwy trop, kto jest autorem SMS-a. Sebastian początkowo zbywał Dominikę i nie chciał z nią rozmawiać, jednak w 2453 odcinku „Barw szczęścia” wyjawił się prawdę o swoim wypadku. Okazało się, że połamany Sebastian leży teraz w szpitalu tylko przez swoją głupotę, gdyż pijany wskoczył do hotelowego basenu na główkę, nie zwracając uwagi na tabliczkę z ostrzeżeniem! Kowalskiego udało się uratować, jednak okazało się, że już nigdy nie będzie mógł chodzić! Ale jak się okazuje ta wizja w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej może okazać się mylna i Sebastian będzie chodził!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Iwona zakocha się we wrogu. Poleci na jego kasę i drogie prezenty

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kowalski stanie na nogi i otworzy nowy biznes ze swoim przyjacielem Markiem i prężnie rozwijającym się w naprawach Damianem? Wiele na to wskazuje, gdyż Marek Krupski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy go z już tylko zabandażowaną ręką, zaś obok niego stoją Marcin Perchuć i Michał Lesień. Sam serialowy Sebastian podgrzał atmosferę podpisując zdjęcie w dość wymowny sposób „3 muszkieterów pozdrawia z planu ? Przy okazji trochę dziś namieszali w @barwyszczescia.official”, a także komentując posty fanów, w których zapewnił, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wiele się będzie działo w wątku Kowalskiego! „Teraz Sebastian trochę da czadu w @barwyszczescia.official - zapraszamy ❤️”.

Zobacz także: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Co wydarzy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach? Czy Kowalski faktycznie stanie na nogi i po tym, jak wszystko wyjaśnił sobie z Dominiką zdecyduje się zostać w Polsce i otworzyć nowy biznes? A może razem z Markiem i Damianem zmówi się przeciwko Dominice? Przypomnijmy, że każdy z panów ma z nią na pieńku! Dominika jest niedoszłą żoną Sebastiana, gdyż do ślubu nie doszło, jak wyszło na jaw, że kelnerka rozbierała się za pieniądze przed jednym z gości weselnych Klemensem (Sebastian Perdek)! Co więcej, to nie pierwsza rozbierana akcja Dominiki, gdyż panowie poznali ją pierwszy raz, gdy jako striptizerka tańczyła na wieczorze kawalerskim Marka i Jaworskiego (Jacek Kałucki) i próbowała wrobić ich w próbę gwałtu i posiadanie narkotyków! To przez ten incydent nie doszło do ślubu Marka z Anetą (Zofia Zborowska)! Damian także poznał Dominikę w czasie, gdy była prostytutką i niekiedy korzystał z jej usług. Później starał się jeszcze o jej względy już na poważnie, jednak ona poleciała na kasę bogatego Stawickiego! Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej panowie postanowią zemścić się na byłej prostytutce? Czy to oni wpakują ją w kłopoty i to przez nich będzie ją ścigać policja? Tego z pewnością dowiemy się w „Barw szczęścia” po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Rozwód Julity i Józka! Już nigdy nie zobaczy niewiernej żony

Najnowsze